Bartosz Kurek po dwóch latach związku oświadczył się ukochanej

Dobry rok dla polskiego siatkarza to nie tylko sukcesy zawodowe, ale także prywatne. Jego wybranka powiedziała „tak”!

  Kariera sportowa Bartosza Kurka układa się jak w bajce. Syn siatkarza od najmłodszych lat związany jest z piłką. Na koncie sukcesów Kurka znajdują się m.in. ostatnie Mistrzostwa świata, MVP zawodów i tytuł najlepszego siatkarza Europy!

  W życiu osobistym, jak dowiadujemy się z oficjalnego profilu Instagram Bartosza Kurtka, również wszystko układa się pomyślnie, ponieważ jego wybranka powiedziała „Tak” - jak sam, krótko napisał siatkarz

  Zdjęcie Bartosz Kurek po dwóch latach związku oświadczył się ukochanej #1

  Anna Grejman jest w związku z Bartoszem od około dwóch lat. Znana fanom sportu Grejman nie ustępuje narzeczonemu w sukcesach siatkarskich– gra m.in. w reprezentacji Polski.

  Związek jest dla Bartosza z pewnością ważny, w jednym ze swoich oficjalnych wpisów na Instagramie sportowiec pisze:

  „I've missed more than 9000 shots in my career. I've lost almost 300 games. 26 times, I've been trusted to take the game winning shot and missed. I've failed over and over and over again in my life. And that is why I succeed” wszystko to co powiedział Pan Jordan ale nie dodał, że... MIŁOŚĆ potrzebna jest jeszcze miłość <3”


  Zdjęcie Bartosz Kurek po dwóch latach związku oświadczył się ukochanej #2

  Internet huczy od dobrych wieści dotyczących tej wyjątkowej sportowej pary, a fani wysyłają gratulacje zakochanym:


  Gratulacje !! Wszystko po malu się układa !! Pozazdrościć takiego roku ;-) -

  Gratuluję i życzę dużo szczęścia, miłości, wzajemnego wsparcia i szacunku a będziecie mogli góry przenosić!!!..ps. śliczna z Was para :) -
  +
  Udostępnij: