Nominowana do nagrody Goya - hiszpańskiego Oscara - opowieść o sile miłości. Kontynuacja wielkiego przeboju "Trzy metry nad niebem".

1.

"Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa... I którego nic nie spotyka."

2.

"W życiu stale szukamy wytłumaczenia. Marnujemy czas, usiłując się dowiedzieć dlaczego. Ale czasami nie ma żadnego dlaczego. I jakkolwiek smutno by to brzmiało, do tego właśnie sprowadza się całe wytłumaczenie."

3.

"I nawet najgłupsze rzeczy, kiedy jesteś zakochany, zapamiętujesz jak coś najpiękniejszego. Bo ich prostoty nie da się porównać z niczym innym."

4.

"Możesz zmienić niebo, które masz nad sobą, ale duszy w sobie nie."

5.

"Kiedy kończy się miłość, można spodziewać się wszystkiego poza odpowiedzią na pytanie "dlaczego?"."

6.

"Wcześniej czy później sprawy, które za sobą zostawiłeś, same cie dopadną."

7.

"Przyjaciel to ktoś, kto wchodzi, kiedy cały świat wyszedł."

8.

"Piękno miłości dostrzegasz w pełni dopiero wtedy, kiedy ją tracisz."

9.

"Nie ma nic gorszego niż przeświadczenie, że życie przelatuje Ci między palcami, niczym zwykły piasek, choć swego czasu zdawało Ci się, że jest twoje, a potem odkryłeś, że wcale do Ciebie nie należy."

10.

"Bo na sumieniu mam teraz tylko ten napis. Olbrzymi. Na całej ścianie kamienicy, z przodu. Imponujący, szczery, prawdziwy. I teraz nie mam już żadnych wątpliwości. Nie mam wyrzutów sumienia ani żadnych mrocznych sekretów, jestem bez grzechu, nie mam już przeszłości. Mam jedynie nieprzeparte pragnienie, by zacząć raz jeszcze. I by być szczęśliwym. Z Tobą. Jestem tego pewien. Tak, dokładnie tak. Widzisz, nawet Ci to napisałem. Tylko Ciebie chcę.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu: https://sklep.cytaty.pl/

Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img