Poznaniu nowej osoby zawsze towarzyszy wiele pozytywnych emocji, ekscytacja i mnóstwo nadziei. Czy ten związek wypali? Czy relacja ma szansę przetrwać? Poznaj zachowania, które wskazują na to że drugiej osobie naprawdę na Tobie zależy, a przed Wami wspólna przyszłość!

Te zachowania pokazują, że jemu naprawdę zależy!

Chce Twojego szczęścia

On każdego dnia stara się wywoływać uśmiech na Twojej twarzy. Zależy mu na tym, żebyś była szczęśliwa! Dobrze wie, co sprawia Ci radość i co najbardziej lubisz.

Uwielbiasz spędzać z nim czas

Każde spotkanie lub rozmowa pozwala Ci się odprężyć, rozładować napięcie i stres, nawet po ciężkim dniu. Dużo rozmawiacie, nie macie przed sobą tajemnic i możecie powiedzieć sobie o wszystkim. Często się śmiejecie i świetnie razem bawicie. Uwielbiacie spędzać czas w swoim towarzystwie, a nuda i rutyna są Wam obce.

Czujesz się przy nim wyjątkowa

On sprawia, że na co dzień czujesz się wyjątkowa i kochana. Okazuje Ci uczucia, jest czuły, troskliwy i wiesz, że mu na Tobie zależy. Na dodatek czujesz się przy nim piękna. Często prawi Ci komplementy, mówi miłe rzeczy i zauważa Twoje starania. Jest z Ciebie dumny i Cię docenia.

Możesz na niego liczyć

Jeśli masz jakiś problem lub gorszy dzień, wiesz że on jest osobą, do której możesz się z tym zwrócić. Niezależnie od tego, co by się nie działo, zawsze możesz liczyć na jego pomoc. Nie zostawi Cię samej w potrzebie. Poda pomocną dłoń, pocieszy, doradzi i zmotywuje do działania.

Wspiera Cię

On wspiera Cię w każdej sytuacji. Czujesz, że zawsze możesz na niego liczyć. On chce dla Ciebie jak najlepiej i zależy mu na Tobie. Nie krytykuje, nie wyśmiewa Twoich pomysłów i planów, nie lekceważy Cię. Jesteś pewna, że w każdej sytuacji masz w nim oparcie.

Zawsze ma dla Ciebie czas

On zawsze znajdzie czas, żeby z Tobą porozmawiać. Nawet jeśli jest zapracowany, zawsze znajdzie chwilę, żeby poświecić Ci uwagę. Nie przekłada i nie odwołuje spotkań z Tobą. Inicjuje wspólne wyjścia, zaprasza Cię na randki i chce spędzać z Tobą czas. Traktuje Cię priorytetowo.

Staje w Twojej obronie

Nie pozwoli na to, żeby spotkało Cię coś złego. Jeśli ktoś Cię rani lub krzywdzi, on zawsze jest u Twojego boku. Wiesz, że zawsze Ci pomoże i możesz zwrócić się do niego w każdej sytuacji.

Szanuje Cię

Okazuje Ci szacunek, jest wobec Ciebie uczciwy i lojalny. Dobrze Cię traktuje, przy nim czujesz się spełniona i szczęśliwa. Wiesz, że nie zawiedzie Twojego zaufania, jest szczery i prawdomówny.

DZ

Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img