Wraz z odejściem miłości zmienia się również nasze zachowanie. Zaczynamy wysyłać sygnały, które mają zaalarmować partnera, że coś się dziele. Jeśli ktoś wie, gdzie patrzeć, to bardzo szybko jest w stanie zauważyć różnicę chociażby w słowach. No właśnie… jakich słów używają i co takiego mówią mężczyźni, którzy już nie kochają?

1. Rób, jak uważasz

Brzmi to bardzo podobnie do „To twój problem”. Oznacza, że partner nie przejmuje się twoimi problemami i bez znaczenia jest dla niego to, jaką decyzję podejmiesz. Partner, któremu zależy, zawsze będzie starał się pomóc w znalezieniu rozwiązania, a już przede wszystkim będzie chciał wysłuchać i okazać swoje wsparcie.

2. Przesadzasz

W związku bywają momenty, w których coś nam po prostu zrobi przykrość i chcemy o tym porozmawiać, a w odpowiedzi słyszymy „znowu przesadzasz”. Taka odpowiedź sprawia, że zaczynamy czuć się winni, a więc w takiej sytuacji należy na spokojnie przeanalizować sprawę i porozmawiać z partnerem o swoich emocjach i wątpliwościach.

3. To twój problem

Takie zdanie jest jednoznaczne z tym, że partner po prostu nie interesuje się naszym problemem. Nie jest przejęty naszymi emocjami oraz nie reaguje, kiedy prosimy go o pomoc. Taka postawa wystarczająco wiele mówi.

4. Nie wierzę ci!

Takie zdanie oczywiście jest całkowicie na miejscu, jeśli masz coś za uszami i mężczyzna bez wątpienia to widzi. Problem zaczyna pojawiać się w momencie, kiedy jesteś niewinna, a partner i tak nie potrafi ci uwierzyć. Powód? Jest to bardzo często spowodowane niepewnością lub próbą dominacji. Partner, który już nic nie czuje będzie używał tych słów, aby dalej kontynuować kłótnię. W końcu ktoś, kto kocha, będzie starał się chociażby wysłuchać i spróbować zrozumieć.

5. Naprawdę cię kocham!

Wydaje się niewinne – w końcu jest to wyznanie miłości, ale „naprawdę”? Miłość okazuje się w prostych słowach i czynach. Słowo „naprawdę” jest używane, aby przekonać partnerkę (i być może samego siebie), że w jego sercu nadal płonie miłość.

MA

Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img