Po pewnym czasie w związku dostrzegasz, że wasze emocje są inne niż na początku. Nie oznacza to, że wasze początkowe uczucia były bardziej wartościowe. Pojawia się w pewnym momencie przyzwyczajenie, a pożądanie i namiętność gdzieś znikają. Co zrobić, aby utrzymać te uczucia w związku?

Słuchanie

Dużo rozmawiajcie. Pokaż swojej drugiej połówce, że jesteś tu i może ci powiedzieć wszystko. Okazanie takiego zainteresowania bardzo pomaga w podtrzymaniu uczuć. Postarajcie się poświęcić chociaż godzinę na szczerą rozmowę.

Randki

Mimo, że jesteście już kilka lat ze sobą, to nie rezygnujcie z randek. Taka forma spędzania czasu bardzo zbliża ludzi do siebie. Pozwoli to na ponowne rozpalenie uczuć. „Randka” przed telewizorem w domu nie wymaga od was żadnego wysiłku, a więc wybierzcie wspólnie miejsce, które pozwoli wam na wybór eleganckiej kreacji.

Obecność

Jeśli chcesz spędzić resztę życia ze swoją drugą połówką, to po prostą bądź przy niej. Nie musi to być koniecznie rozmowa, ale wystarczy czerpanie przyjemności ze zwykłego codziennego dnia spędzonego razem. Obecność fizyczna także jest potrzebna w dobrych i złych chwilach. W takim momencie nie zajmuj się innymi rzeczami i tego samego oczekuj od drugiej osoby. Wtedy bądźcie tylko i wyłącznie dla siebie.

Tęsknota

Jeśli jesteście ze sobą dzień w dzień, to może dojść do pewnego przyzwyczajenia. Pozwólcie sobie na pewną separację, gdzie każdy z was będzie mógł zająć się własnymi sprawami. Wtedy po pewnym czasie odczujecie brak siebie nawzajem i pojawi się tęsknota. Przypomnicie sobie dlaczego jesteście razem. Po ponownym spotkaniu na pewno nie będziecie chcieli siebie zostawić nawet na krok.

NB

Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img