Mężczyźni często mają problem z wyrażaniem uczuć i okazywaniem zaangażowania. Z trudem przychodzi im mówienie o tym co czują, większość z nich stara się to wyrażać przez swoje zachowanie. Poznaj męskie sposoby na wyrażanie słów „kocham Cię”.

Przygotowuje śniadanie

Dopiero co wstałaś, a na stole widzisz śniadanie, które przygotował specjalnie dla Ciebie. Czasem nawet przynosi Ci je do łóżka. W ten sposób on okazuje jak mu na Tobie zależy! Wstał wcześniej i przygotował je specjalnie dla Ciebie, abyś mogła dłużej pospać.

Robi kolacje

Wracasz zmęczona po pracy, a w domu czeka na Ciebie kolacja. Nie musi być to wyszukane danie. Nawet kanapki czy prosta sałatka świadczą o tym, że mężczyzna o Ciebie dba i pomyślał o Twoich potrzebach. Martwi się, że będziesz głodna i padnięta po całym dniu, więc chciał Cię wyręczyć.

Robi zakupy

Pomaga w zakupach bez marudzenia. Chociaż często musisz przygotowywać listy, a on i tak upiera się że danego produktu nie ma w sklepie, to i tak stara się jak może. Dba o to, by uzupełniać domowe zapasy i by wszystko nie było tylko na Twojej głowie.

Zajmuje się domem

Dzieli z Tobą domowe obowiązki. Nie ma problemy z tym, żeby wytrzeć kurze, umyć podłogę, czy wynieść śmieci. Pralka, suszarka i zmywarka nie mają przed nim tajemnic. Obsługę odkurzacza i mopa ma opanowane do perfekcji. Choć nie zawsze mu się chce, to zawsze pomoże, gdy o to poprosisz.

Jest złotą rączką

Ne boi się drobnych napraw i dba o to, żeby wszystko działało bez zarzutu. Cieknący kran, wymiana żarówki, czy pomalowanie pokoju to dla niego nie problem. Choć czasem długo mu zajmuje, żeby się do tego zabrać, to i tak to robi.

Robi Ci niespodzianki

Często kupuje Ci drobiazgi bez okazji. Ulubiona czekolada, ciastka, wino lub coś dobrego na kolację. A może rzuciła mu się w oczy nowa książka lub płyta Twojego ulubionego autora. Często sprawia Ci przyjemność w ten sposób.

Okazuje Ci czułość

Często Cię całuje i przytula. Obejmuje Cię, łapie za rękę, słowem ciągle dąży do fizycznego kontaktu. W ten sposób daje Ci do zrozumienia że jesteś dla niego ważna i mu na Tobie zależy. Chce żebyś wiedziała, że on się o Ciebie troszczy i Cię kocha.

Rozmawia i słucha

Nie tylko z Tobą rozmawia, ale przede wszystkim Cię słucha. Możesz porozmawiać z nim na każdy temat, na dodatek on zawsze uważnie Cię wysłucha i doradzi. Pocieszy, wspomoże radą i dobrym słowem. Interesuje się Tobą i tym, co masz do powiedzenia.

Spędza z Tobą czas

On spędza z Tobą mnóstwo czasu. Zależy mu na wspólnych chwilach, tylko we dwoje. Inicjuje spotkania, wymyśla wspólne aktywności, chce dzielić z Tobą swoje pasje i zainteresowania. Czujesz, że jesteś dla niego priorytetem, a on traktuje Cię wyjątkowo.

DZ

Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img