Czasem spotykamy kogoś na swojej drodze i po prostu wiemy, że to jest TO. Jednak zdarza się, że nie jesteśmy pewni, czy uczucia, które żywimy do drugiej osoby są głębokie i prawdziwe. Może okazać się, że to co nas łączyło, wcale nie było miłością… Oto kilka znaków, które pokazują, że to, co uważałaś za miłość, wcale nią nie było!

Cztery znaki, które pokazują, że to, co uważałaś za miłość, wcale nią nie było!

Ciągłe walczyłaś o związek

Masz wrażenie, że ciągle musiałaś walczyć o związek. Nieustannie pracowałaś nad relację, dając z siebie wszystko, podczas gdy partner niekoniecznie starał się w równym stopniu. Poświęcałaś się, rezygnując przy tym z siebie. zależało Ci, żeby utrzymać ten związek za wszelką cenę. Prawdziwa miłość przychodzi naturalnie i nie wymaga ciągłej walki. To znak, że łączące was uczucie wcale nią nie było.

Wciąż czegoś brakowało

W waszej relacji wciąż czegoś brakowało. Mieliście problemy z komunikacją, nie potrafiliście ze sobą rozmawiać i nie słuchaliście się nawzajem. W relacji brakowało namiętności i pasji, nie było między wami intymności i silnej więzi. Nie czuliście się w pełni zaangażowani i nie myśleliście o wspólnej przyszłości. Oznacza to, że żadne z was nie traktowało drugiego poważnie.

Więcej było łez niż śmiechu

Jeśli jesteś z kimś, kto powoduje więcej zmartwień, smutków i stresu niż przynosi ci szczęścia i spełniania, to znak, że jesteś z niewłaściwym człowiekiem. Tak właśnie wyglądał twój związek. teraz masz pewność, że to nie była prawdziwa miłość.

Rozstanie Cię nie załamało

Kiedy związek się skończył, myślałaś, że będzie ciężko i będziesz cierpieć, ale w rzeczywistości było to o wiele łatwiejsze niż się spodziewałaś. Rozstanie Cię nie zraniło i doszłaś do siebie zaskakująco szybko. Wręcz w końcu mogłaś odetchnąć pełną piersią i od razu ruszyłaś do przodu. Od prawdziwej miłości nie jest łatwo odejść, więc masz pewność, że brakowało jej w tym związku.

„Gdy cię nie widzę, nie wzdycham, nie płaczę, Nie tracę zmysłów, kiedy cię zobaczę; Jednakże gdy cię długo nie oglądam, Czegoś mi braknie, kogoś widzieć żądam; I tęskniąc sobie zadaję pytanie: Czy to jest przyjaźń? czy to jest kochanie?”

Adam Mickiewicz, Niepewność

Udostępnij:

M A


Zobacz więcej


Sklep

subscribe img