Dla wielu kobiet bycie w związku jest życiowym celem. Stabilny związek, idealny ojcem dla dzieci, pewna praca i stały dochód to coś, o czym marzą. Często okazuje się jednak, że podświadomie wiele z nas ciągnie do bad boyów. Dlaczego kobiety wolą łobuzów?

Na początku zacznijmy od tego, że ideał mężczyzny nie istnieje. Każdą kobietę w facecie pociąga coś innego. Niektóre zwracają uwagę wyłącznie na wygląd, np. wysoki, postawny brunet o błękitnych oczach, a inne przy wyborze partnera dużo bardziej interesuje to, czy będą miały z nim o czym porozmawiać w długie, jesienne wieczory.

Chociaż na świecie istnieje wiele par, które poznały się w jeszcze w wieku szkolnym i jest to ich pierwsza i jedyna miłość, zdecydowanie więcej osób miało chociaż raz złamane serce.

Dlaczego kobiety wolą łobuzów?

Potocznie przyjęło się, iż kobiety uwielbiają niegrzecznych mężczyzn. Adrenalina, uwodzenie, namiętność, pewność siebie to coś, co potrafi przyciągać. Chociaż osoba, która chociaż raz była w nieudanym związku z tzw. łobuzem, po rozstaniu nie może uwierzyć, że dała się aż tak omamić, nie rzadko ładuje się w nowy związek z podobnym mężczyzną. Dlaczego zatem kobiety wolą bad boyów?

Trudno nie zgodzić się z tym, iż przyjęło się, że bad boy jest niedostępny. Uwieźć łamacza serc to dla niejednej kobiety wręcz misja. To, co z pozoru wydaje się nieosiągalne, po prostu „smakuje” lepiej. Tu kłania się dewiza „zakazanego owocu”.

Tzn. dupki, nie rzadko są aroganckimi skupionymi wyłącznie na sobie osobami. Nie opowiadają o swoich uczuciach i zamykają się w sobie. Właśnie to sprawia, że wydają się tajemniczy. Ten aspekt przyciąga wiele kobiet, które myślą, że będą potrafiły ich zmienić. Ile razy myślałaś „dla mnie będzie inny”, „dla mnie się zmieni”, „ze mną na pewno zostanie”? Niestety rzeczywistość pokazuje, że zmienić klasycznego bad boya jest niezwykle trudno. Chociaż oczywiście nie jest to niemożliwe.

Macie doświadczenie w tej kwestii? Faktycznie kobiety wolą dupków?

Sad couple photo created by Drazen Zigic - www.freepik.com
Udostępnij:

Sklep