6 pozycji seksualnych na upalne dni, które dostarczą kochankom doznań nie z tej Ziemi!

Lato sprzyja miłosnym uniesieniom. Według statystyk to właśnie w letnie lipcowo-sierpniowe wieczory Polacy najchętniej oddają się pogłębianiu dotychczasowych zażyłości. Poznajcie 6 pozycji seksualnych, które dostarczą każdej parze niesamowitych doznań. Bez dwóch zdań są one warte grzechu.

Słońce, lato i seks

Lato rządzi się swoimi prawami i jest doskonałym czasem do przeżycia miłosnych uniesień, które będziemy wspominać w zimne, jesienne dni. Ciepłe wieczory sprzyjają erotycznym przygodom, które pogłębiają dotychczasowe zażyłości pomiędzy partnerami. Choć temperatura w upalne dni, która sięga powyżej 30 st. Celsjusza nie zawsze jest zachęcająca do uprawiania miłosnych igraszek, to już letnie, ciepłe wieczory są do tego idealną okazją.

Poznajcie 6 pozycji seksualnych, które sprawią, że ty i twój partner sięgniecie gwiazd i jeszcze bardziej podgrzeją temperaturę w waszym związku oraz dostarczą każdej parze doznań nie z tej Ziemi.

Najlepsze pozycje seksualne na lato

1. “Czarodziejska góra”

Pierwsza z propozycji nie jest trudna do zrealizowania, a co więcej zapewni kobiecie i mężczyźnie niesamowitych wrażeń. Na podłodze należy zbudować stabilny stos z poduszek, kocy, bądź ręczników. Kobieta, klęcząc kładzie się przodem na poduszkach i lekko rozkłada nogi, natomiast mężczyzna kładzie się na jej plecach. Jest to pozycja, która zapewni kochankom dużo czułości i bliskości.

2. "Amazonka”

Jeżeli “Amazonka” kojarzy się Wam z rzeką, to od teraz się to zmieni. W tej pozycji to kobieta gra pierwsze skrzypce, a jedyne czego będziecie potrzebować to siebie nawzajem i krzesła. Mężczyzna siada na krześle, a partnerka okrakiem na swoim partnerze z twarzą skierowaną w jego stronę. Jest to idealna pozycja dla kobiet, które lubią być pieszczone przez swoich partnerów.

3. “Seksowne V”

"Seksowne V", to idealna pozycja do namiętnej zabawy nie tylko w domu, ale również poza nim, a doskonale sprawdzi się w niej np. maska samochodu. Partnerka siada na krawędzi stołu bądź innego “podkładu”. Mężczyzna podnosi nogi kochanki i opiera je na swoich barkach. Aby nie stracić równowagi i czerpać korzyści z tej pozycji kobieta zaplata ręce na szyi partnera. Satysfakcja gwarantowana!

4. “Rozkoszna zatoka”

Jest to idealna pozycja dla kobiet, które podczas stosunku lubią, kiedy ich partner przejmuje inicjatywę. Partnerka kładzie się na plecach, a mężczyzna wślizguje się pomiędzy jej nogi i delikatnie ją unosi. Wówczas ma możliwość uraczyć swoją kochankę dodatkowymi doznaniami pieszcząc jej ciało.

5. “Zakochane pandy”

"Zakochane pandy" to idealne rozwiązanie dla osób, które podczas igraszek cenią sobie czułość i brak pośpiechu. Partnerzy siadają naprzeciwko siebie. Mężczyzna zgina nogi w kolanach i je rozsuwa, aby jego partnerka mogła się w niego wsunąć i opleść jego ciało swoimi nogami. W tej pozycji dłonie kochanków mogą również wnieść dodatkowych doznań.

6. “Zen”

Pozycja “Zen” zapewni kochankom chwile wytchnienia, jednak należy do tych, podczas których ona i on mogą wspólnie osiągnąć rozkosz. Partnerzy kładą się na boku i mogą wówczas patrzeć sobie czule w oczy. Kobieta zaplata jedną nogę na biodrach partnera i przylega do niego całym ciałem. Dodatkowym plusem pozycji “Zen” jest fakt, że podczas stosunku można się pieścić i tulić do woli.

Do dzieła!

Udostępnij: