Z okazji Męskiego Grania 2018 trójka wyjątkowych artystów stworzyła utwór, który jest uwielbiany przez słuchaczy. Już od ośmiu lat możemy cieszyć się trasą koncertową o nazwie Męskie Granie, które skupia w sobie twórczość niesamowitych artystów.

Męskie Granie

Co roku pojawia się coraz więcej zainteresowanych słuchaczy, którzy pragną z innymi doświadczać wrażeń z trasy koncertowej. W tym roku można było uczestniczyć w wydarzeniu w miastach takich jak Warszawa, Wrocław, Kraków, Gdynia, Poznań, Katowice oraz Żywiec.

Utwór promujący trasę koncertową został „Początek” nagrany przez Dawida Podsiadło, Krzysztofa Zalewskiego oraz Korteza. Utwór cieszy się ogromną popularnością i uzyskał okrzyknięty hitem lata! Nie ma się zatem co dziwić, że pewien ciekawy zespół postanowił podzielić się swoją interpretacją.

M.O.N.T.

Koreański boysband zdecydował się na cover tej oto piosenki podczas swojego koncertu w Polsce. M.O.N.T. (Members Of the National Team) jest nowym boysbandem k-pop’owym, składającym się z trójki młodych i utalentowanych chłopców, którzy swój pierwszy singiel wydali w 2017 roku, jednak oficjalny debiut nastąpił w 2018 roku pod skrzydłami Fly Music Ent.

Podczas swojego koncertu przed polską publicznością postanowili przedstawić swoje wykonanie utworu „Początek”. Już po pierwszych sekundach widownia wydała dźwięki szoku i radości. Bez wątpienia chłopcy przedstawili wyjątkowe show, które na długo pozostanie w ich, jak i fanów pamięci.

Sprawdź jak wyglądał ich występ!


Źródło zdjęć:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Dawid_Podsiad%C5%82o#/media/File:180907_Podsiadlo_37820_FOTO_Jacek_Kolodziejski1.jpg

+
Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img