Andrea Bocelli jest śpiewakiem, tenorem, kompozytorem, autorem piosenek, producentem muzycznym i multiinstrumentalistą. Jego wszystkie albumy sprzedały się w nakładzie ponad 75 milionów egzemplarzy.

Światowej sławy tenor Andrea Bocelli urodził się z postępującą jaskrą, natomiast w wieku lat dwunastu całkowicie utracił wzrok na skutek wylewu krwi podczas uprawiania sportu. Nic nie zapowiadało na początku wielkości Bocellego, bowiem dorastał sprzedając narzędzia i części rolnicze w małej włoskiej i prowincjonalnej miejscowości.

1.

Potrzeba dużo siły, żeby stworzyć dobro i zło, ale dobro wymaga jej zdecydowanie więcej, ponieważ dobro ma się do zła podobnie jak budowanie do niszczenia, a to pierwsze jest dużo trudniejsze od drugiego. Dobro i zło są więc w rękach silnych ludzi, ci zaś, co czynią dobro, są silniejsi, choć rzadko się o nich mówi, bo działają w cieniu. Ludzkość rozwija się dzięki nim, pamiętaj o tym!

2.

Ważne jest dla mnie, kto jest ze mną przy stole; chwila, kiedy wszyscy się do siebie zwracają i wszyscy słuchają. Jeśli jest dobre jedzenie, jest znacznie lepiej.

3.

Śpiew zapewnia prawdziwe poczucie beztroski. Jeśli śpiewam, gdy jestem sam, czuję się wspaniale. To jest wolność.

4.

Śpiew Opery jest pod każdym względem nieocenionej wartości; prawdziwe dziedzictwo dla całej ludzkości, które zostało osiągnięte przez stulecia studiów, prób, lotów ducha.

5.

Karierę robi się z dwóch powodów - dla siebie i dla innych. Nawet, jeśli chcesz śpiewać, bo to kochasz, to i tak potrzebujesz kogoś, kto chciałby cię słuchać.

Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img