7 cytatów Amy Winehouse, które oddają niesamowity charakter artystki.

Amy Jade Winehouse była niezwykle utalentowaną brytyjską wokalistką. Obdarzona niesamowicie głębokim i niepowtarzalnym głosem artystka przed swoją śmiercią zdążyła wydać zaledwie 2 albumy studyjne, które przyniosły jej rzeszę fanów. Znana na cały świat Amy wykonywała swoje utwory w sposób nadzwyczajny, pełen ekspresji.

  W swojej karierze zdobyła aż 5 statuetek Grammy. Odeszła w 2011 roku mając zaledwie 27 lat. Dziś mija równo 10 lat od jej śmierci – poniżej prezentujemy zestawienie oddających charakter artystki cytatów. 

  1.

  Każda zła sytuacja to bluesowa piosenka, która czeka, by się wydarzyć.

  2.

  W dłuższej perspektywie będę przede wszystkim chciała założyć rodzinę. Ambicje artystyczne już zaspokoiłam. Nagrałam płytę, z której jestem naprawdę dumna. Teraz chcę nagrywać następne, ale chciałabym też mieć dzieci. A potem wyjechać do Vegas, otworzyć kasyno i występować tam każdego wieczora.


  3.

  Życie jest krótkie. Wszystko może się zdarzyć i zwykle tak jest, więc nie ma sensu siedzieć i myśleć o wszystkich „ale” oraz „i”.

  4.

  Słodka jak cukier, twarda jak lód. Zrań mnie raz, a zlikwiduję cię podwójnie.

  5.

  Kiedy kobieta mówi "co?" to nie znaczy, że cię nie słucha. Ona po prostu daje ci szansę zmienić to, co wcześniej powiedziałeś"

  6.

  Od zawsze pisałem wiersze, dlatego pisanie piosenek nie było dla mnie niczym nieosiągalnym.

  7.

  Moja destrukcyjna strona przybrała na sile i ponownie zadaję sobie pytanie: co jest nie tak z mężczyznami?

   

  Udostępnij: