Sara James w nocy z 13 na 14 września wystąpiła w finałowym odcinku amerykańskiego „Mam talent”. Jej wersja piosenki Kate Busk „Running Up That” oczarowała zarówno publiczność jak i jury! Niewątpliwie Polka ma ogromne szanse na wygraną!

Sara James w “America’s Got Talent”

Sara James do tej pory ma na swoim koncie zwycięstwo w 4. edycji „The Voice Kids” oraz 2. miejsce na zeszłorocznym konkursie Eurowizji. W tym roku 14-latka zdecydowała się zmierzyć z konkurencją zza oceanu. James wzięła udział w castingach do amerykańskiej wersji programu Mam Talent i doszła aż do finału!

Sara James w finale "America's got talent"

W nocy z 13 na 14 września wyemitowany został finałowy odcinek z udziałem Polki. James sięgnęła po jeden z największych hitów lat 80-tych, który dzięki pojawieniu się w serialu „Stranger Things” przeżywa aktualnie swoja drugą młodość. Chodzi oczywiście o piosenkę Kate Bush „Running Up That”.

Wersja, którą zaprezentowała Sara oczarowała zarówno publiczność jak i jurorów, którzy nie kryli swojego zachwytu nad talentem 14-letniej Polki. Po występie Sara otrzymała owacje na stojąco, a Simon Cowell przyznał, że występy jej poprzedników były świetnie, jednak ona „zmiażdżyła” konkurencję:

Występy twoich poprzedników były znakomite. Potem wychodzisz ty, 14-latka z Polski i miażdżysz przy pomocy jednej najbardziej kultowych piosenek na świecie. To wyjątkowy wieczór z tobą i po prostu dajesz sobie szansę, mówię ci – powiedział Simon Cowell.

Także Heidi Klum nie kryła swojego oczarowania młoda wokalistką i przyznała, że Sara jest ogromnym odkryciem aktualnej edycji programu:

Masz tę świeżość i już wyglądasz jak super gwiazda. Jesteś jednym z najlepszych odkryć tego sezonu.

Cały występ Sary możecie zobaczyć poniżej:

Mówi się, że Polka ma ogromne szanse na wygraną, na co oczywiście wszyscy liczymy. Werdykt ogłoszony zostanie w nocy z 14 na 15 września i wtedy dowiemy, czy Sara James wygra „America’s got talent”.

Udostępnij:

Sklep