“Taniec z gwiazdami”: Ta para zdobyła Kryształową Kulę!

Za nami finał jubileuszowej edycji “Tańca z gwiazdami”, w którym o Kryształową Kule walczyły trzy pary: Wiktoria i Kamil, Mikołaj i Magda oraz Maurycy i Sara. Który z tych duetów wygrał i zdobył główną nagrodę?

Finał "Tańca z gwiazdami"

Finał jubileuszowej edycji “Tańca z gwiazdami” odbył się 16 listopada. W ostatnim odcinku taczengo show do rywalizacji przystąpiły trzy pary: Wiktoria Gorodecka i Kamil Kuroczko, Maurycy Popiel i Sara Janicka oraz Mikołaj “Bagi” Bagiński i Magda Tarnowska. Stawka była naprawdę wysoka, gdyż w tej edycji nagroda została podwojona. Gwiazda, która zwyciężyła otrzymała 200 tysięcy złotych natomiast tancerz bądź tancerka 100 tysięcy złotych. 

Runda pierwsza "Tańca z gwiazdami"

W pierwszej rundzie pary zaprezentowały tańce wybrane przez jurorów.

Jako pierwsi na parkiecie pojawili się Maurycy i Sara. Para zaprezentowała tango argentyńskie, które wybrała dla nich Ewa Kasprzyk.

Nie wiem, czy są tancerze w Argentynie, tak wspaniale tańczący jak Wy. To tango było jeszcze lepsze, niż to co zatańczyliście wtedy - komplementowała Kasprzyk.

 

 Jurorzy nie kryli ogromnego zachwytu i zgodnie przyznali 40 punktów. 

 

Jako następni na parkiecie paso doble zatańczyli Wiktoria i Kamil. Ponownie Pavlović nie mogła wyjść z podziwu. 

Para otrzymała od jurorów 40 punktów.

Mikołaj i Magda zaprezentowali swoje umiejętności w foxtrocie, którego wybrał dla nich Tomasz Wygoda. Iwona Pavlović zwróciła uwagę o nieprawidłowe ułożenie głowy Bagiego. W rezultacie para otrzymała od jurorów 37 punktów.

Runda druga "Tańca z gwiazdami"

W drugiej rundzie pary zaprezentowały tańce wybrane przez siebie nawzajem.

Maurycy wybrał Wiktorii i Kamilowi walca wiedeńskiego. Para po raz kolejny zachwyciła. 

Jak jest teraz przepaść pomiędzy Tobą z pierwszego odcinka, teraz. - zauważyła Pavlović

 

Ty wzbijasz się na szczyty Himalajów, pokazujesz nam sztukę przez duże S. (...) Ja mam wrażenie, że jestem lepszym człowiekiem, gdy ciebie oglądam”- zachwalała Ewa Kasprzyk

 

 

Para otrzymała od jurorów 40 punktów.   

 

Mikołaj i Magda zatańczyli jive’a, którego wybrała dla nich Wiktoria.

 

 

 Ich taniec nie wzbudził zachwytu jurorów, którzy przyznali parze 35 punktów

 

Maurycy i Sara zaprezentowali się w cha chy, którą wybrał dla nich Mikołaj. 

 

 

Taniec tej pary został oceniony na 38 punktów

Runda trzecia "Tańca z gwiazdami"

Ostatnimi tańcami, jakie zaprezentowały finałowe pary to był freestyle. 

Jako pierwsi swój taniec zaprezentowali Mikołaj i Magda, którzy za swój freestyle otrzymali od jurorów 

To Twój popisowy taniec, znakomity. Byłeś wyjątkowy i fatastyczny - komplementowała Pavlović. 

Para otrzymała od jurorów 40 punktów

Freestyle Sary i Maurycego poruszył całą publiczość i jurorów. 

Ten przekaz mnie zauroczył i wzruszył. Przepiękny występ- powiedziała Pavlović. 

To był freestyle na najwyższym poziomie - ocenił Maserak. 

Taniec Maurycego i Sary został oceniony na 40 punktów

Ostatnim tańcem konkursowym finału "Tańca z gwiazdami" był taniec Wiktorii i Kamila

Miałam ciarki od czubka głowy do stóp. To było genialneee - wykrzyczała Ewa Kasprzyk. 

To był arcymistrzowski występ - powiedziała na koniec Pavlović. 

Za ten cudowny taniec jurorzy przyznali 40 punktów. 

Kto wygrał jubileuszową edycję "Tańca z gwiazdami"?

Po zsumowaniu punktacji jurorów i głosów widzów jubileuszową edycję "Tańca z gwiazdami" wygrali Mikołaj i Magda!

Drugie miejsce: Maurycy i Sara

Trzecie miejsce: Wiktoria Gorodecka i Kamil Kuroczko.

 

Udostępnij: