Krzysztof Jackowski o tym, co czeka nas w 2024 roku! Wstrząsająca wizja!

Jeden z najbardziej znanych polskich jasnowidzów, Krzysztof Jackowski podzielił się wstrząsającą wizją! Aż ciężko uwierzyć, co profeta ujrzał w przepowiedni na 2024 rok!

  Wstrząsająca wizja Jackowskiego

  Krzysztof Jackowski to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych polskich jasnowidzów. Zyskał dużą popularność w mediach, często pojawiając się w programach telewizyjnych i radiowych, gdzie udzielał wywiadów i dzielił się swoimi przepowiedniami. Od lat pomaga także policji oraz osobom prywatnym w poszukiwaniu osób zaginionych, w tym w ustalaniu okoliczności śmierci.

  Znany polski jasnowidz, który przez lata zdobył sobie liczne grono fanów, ponownie podzielił się swoimi przepowiedniami, tym razem skupiając się na wydarzeniach politycznych planowanych na wiosnę 2024 roku.

  Krzysztof Jackowski mówi o tym, co czeka nas w 2024 roku!

  W swojej najnowszej wizji, Jackowski skoncentrował się na polityce, przewidując głęboki kryzys w Polsce, który ma się rozegrać w kwietniu 2024 roku. Co ciekawe, Jackowski przewiduje, że Marszałek Sejmu, aspiruje do roli premiera Polski, podczas gdy Donald Tusk tak naprawdę marzy o spokojnej emeryturze.

  Jest przebojowy, jego popularność będzie rosła (...) On by bardzo chciał tę "wisienkę na torcie". Hołownia mu to zabierze – mówi Jackowski.

  Jego przepowiednie wskazują także na narastający konflikt na polskiej scenie politycznej, z wieloma politykami zazdrosnymi o pozycję Szymona Hołowni.

  Teraz ta popularność Hołowni wywoła zazdrość u innych. Wszyscy będą podkreślać swój indywidualizm. Ich porozumienie będzie kruche- dodaje Jackowski w swojej najnowszej wizji.

  Jasnowidz głosi „2024 rok będzie kryzysowy dla Polski”

  Krzysztof Jackowski w swojej przepowiedni ukazuje polityczne napięcia i zawirowania, które będą mieć miejsce w kraju w nadchodzącym roku. Według niego w 2024 roku Polska ma stanąć w obliczu głębokiego kryzysu!

  Nieważne kto ten rząd sklei. W kwietniu będzie pierwszy głęboki kryzys. I to wcale nie będzie przez prezydenta, tylko przez marszałka Hołownię. To jest nowy kwiatek (...) On jest świeży – wyznał Jackowski w wywiadzie z Super Expressem.

  Czy wizja Jackowskiego na 2024 rok się sprawdzi? Przekonamy się już niedługo!

   

   

  Udostępnij: