Błyskotliwa riposta Igi Świątek na wpis Kamila Stocha! ”Dacie radę”

Skoczkowie po emocjonującym sezonie nie mogli liczyć na długie wakacje. Już teraz ruszyły przygotowania do kolejnego sezonu Pucharu Świata i jak widzimy, jednym z elementów treningów skoczków, są zajęcia na korcie. Kamil Stoch zdecydował się na instagramowym profilu „zaczepić” Igę Świątek, która nie kazała długo czekać na odpowiedź. Mistrzowska riposta liderki rankingu kobiecego tenisa!

Wiadomość Kamila Stocha do Igi Świątek

Nowy trener reprezentacji skoczków narciarskich nie pozwala im się nudzić. Obecnie nasza kadra trenuje pod czujnym okiem Thomasa Thurnbichlera, który zapewnia im zróżnicowane treningi, a dowiedzieliśmy się o tym z profilu samego mistrza olimpijskiego Kamila Stocha. Na nagraniu, które na swoim Instagramie opublikował Stoch widać, jak skoczkowie grają w tenisa. Nie da się ukryć, że gra bardziej przypomina zabawę, niż poważną rywalizację, co ironicznie skomentował sam Kamil Stoch.

Iga Świątek nie musi czuć się zagrożona, bo jesteśmy w tenisowej piaskownicy - zażartował skoczek.

Jak się okazuje, Kamil nie musiał długo czekać na odpowiedź liderki rankingu kobiecego tenisa. Iga zdecydowanie wie, jak rozluźnić atmosferę.

Iga Świątek odpowiedziała na wpis Kamila Stocha

Iga nie tylko zdecydowała się na błyskotliwą ripostę, ale również udzieliła skoczkom kilku rad. Na swoim Instagramie napisała:

Na pewno wy szybciej zagracie w tenisa, niż ja skoczę na nartach. PS. Nad siatką, strunami i między kreski, dacie radę!

Powyższy wpis nie uszedł uwadze Kamila, który nie tylko podziękował za cenną radę, ale również wystąpił z propozycją nie do odrzucenia.

Dzięki za radę, a jakbyś się jednak zdecydowała spróbować to zapraszamy na skocznie - skwitował skoczek.

Skoczkowie mają jeszcze dużo czasu, aby podszkolić swoje tenisowe umiejętności. Sezon zimowy rozpoczyna się dopiero 5 listopada i kto wie, być może do tego czasu Iga zmieni zdanie.

Zdjęcie Błyskotliwa riposta Igi Świątek na wpis Kamila Stocha! ”Dacie radę” #1

Udostępnij: