Ślub księżnej Diany i księcia Karola został okrzyknięty „bajkowym ślubem”. Diana skradła serca ludzi i każdy im kibicował. Z czasem jednak okazało się, że ich małżeństwo nie należało do najlepszych. Kłótnie i zdrady doprowadziły do rozstania.

Prywatne życie

Nikogo już nie zdziwi fakt, że księcia Karola zawsze ciągnęło do Camilli Parker-Bowles, która obecnie jest jego żoną. Diana przyznała, że przyłapała męża na erotycznych rozmowach telefonicznych. Po latach wyszło na jaw wiele więcej tajemnic i kwestii związanych z nieudanym małżeństwem pary książęcej.

Robert Jobson, dworski korespondent, ostatnio wydał biografię dotyczącą księcia Karola, w której wspominał o jego prywatnych rozterkach. Z księciem spędził rok, a więc ten czas również spędzili na rozmowach. Z biografii wynika, że książę Karol chciał zerwać zaręczyny i odwołać ślub.

Zdjęcie „Rozpaczliwie chciałem opuścić wesele” - książę Karol nie chciał poślubić księżnej Diany! #1


Rozpaczliwie chciałem opuścić wesele w 1981 roku. Podczas zaręczyn odkryłem, jak bardzo okropne mam perspektywy. - wyznaje w biografii.

Żal

Jak wspomina Jobson, to nie królowa Elżbieta, a książę Filip, ojciec Karola, wywierał presję, aby poślubić Dianę. Książę Karol zgodził się na to, mimo że jego serce należało do innej kobiety. Pomimo tych wszystkich wydarzeń i nieudanego małżeństwa, książę Karol nie ma żalu o to, że wywierano na nim presję.

Obecnie żyje w związku małżeńskim z księżną Camillą, do której od zawsze coś czuł. Nikt jednak nie przypuszczał, że losy Karola i Diany potoczą się w taki sposób.

Źródło zdjęć:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Diana_(ksi%C4%99%C5%BCna_Walii)#/media/File:%D0%9C%D0%B5%D0%B6%D0%B4%D1%83%D0%BD%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D0%B0%D1%8F_%D0%9B%D0%B5%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%BE-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%BC%D0%B8%D1%8F_18.jpg

https://pl.wikipedia.org/wiki/Karol_(ksi%C4%85%C5%BC%C4%99_Walii)#/media/File:Prince_Charles_2012.jpg

+
Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img