Uchwycił moment ich zaręczyn. Po 3 tygodniach poszukiwań para się znalazła!

Wyjątkowe historie nie zdarzają się zbyt często, ale z pewnością zapamiętujemy je do samego końca. Dodatkowo pomoc innych jest w stanie wiele zmienić i pomóc w ogromnym stopniu. Taka też niesamowita historia przy pomocy innych spotkała parę, której moment zaręczyn został uwieczniony na fotografii!

Przypomnijmy

Fotograf Matthew Dippel 6 października uchwycił na zdjęciu wyjątkowy moment totalnie obcej mu pary. Zaręczyny w punkcie widokowym Taft Point w parku narodowym Yosemite musiały być pełnym emocji przeżyciem, a więc fotograf postanowił odnaleźć zaręczoną parę. Skorzystał ze wszystkich mediów społecznościowych, jak Twitter, Instagram czy Facebook. Wszędzie prosił o pomoc w odnalezieniu zakochanych, aby mógł się podzielić fotografią.

Przez trzy tygodnie Matthew otrzymywał wiele informacji o parach, które tam się znajdywały w tamtym czasie, ale żadna z nich nie była tą konkretną. Wiele ludzi zaangażowało się w poszukiwania, aż w końcu się udało.

Para odnaleziona!

27 października doszła informacja, że fotograf odnalazł poszukiwaną parę. Mężczyzna ze zdjęcia podzielił się tym na swoim Instagramie dodając opis z podziękowaniami za pomoc w odnalezieniu ich.

Ogromne podziękowania ponownie dla Matthew za uchwycenie tego specjalnego momentu oraz za poświęcenie czasu, aby nas znaleźć. Również duże podziękowania dla wszystkich mediów i stronom internetowym za przekazywanie informacji. Sukces!

Również gorąco podziękowali tym, którzy życzyli im wszystkiego dobrego na wspólnej drodze oraz podzielili się kilkoma słowami na temat prawdziwej miłości.

Do wszystkich, którzy szukają prawdziwej miłości. Nie przestawajcie wierzyć/szukać tej wyjątkowej osoby. Wierzę, że dla każdego ktoś tam jest.
Zdjęcie Uchwycił moment ich zaręczyn. Po 3 tygodniach poszukiwań para się znalazła! #1

W niektórych postach internauci jednak zauważyli, że para była już zaręczona w lutym, ale mężczyzna wyjaśnił, że zaręczyny Taft Point miały miejsce ze względu na bardziej znaczący i osobisty powód.

Mimo wszystko cała trójka z pewnością się cieszy z całej sytuacji, a sam fotograf podzielił się na swoim Instagramie, że ma nadzieję na spotkanie pary któregoś pięknego dnia.

Źródło:

screenshot: 

zdjęcie: 

+
Udostępnij: