Mel Gibson świętuje 100-lecie niepodległości Polski! Wystąpił w poruszającym spocie!

Mel Gibson jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych aktorów, reżyserów oraz producentów filmowych. Doceniany na całym świecie przez wielu ludzi. Teraz na prośbę Polskiej Fundacji Narodowej wziął udział w spocie z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę.

Spot

Polska Fundacja Narodowa postanowiła zorganizować spot, który ma na celu przedstawienie, jak bardzo ważna jest dla naszego narodu data 11 listopada, a szczególnie teraz, kiedy obchodzimy 100-lecie odzyskania niepodległości. Do współpracy zaproszono Mela Gibsona, który w wyjątkowy sposób opowiada jak to jest wrócić do domu po 123 latach.

Spot w poruszający sposób porównuje odzyskanie niepodległości do chwili, w której każdy z nas wraca do domu, w którym odczuwa wolność i bezpieczeństwo. Odczuwa to, co nigdzie indziej nie będzie takie same.

Pokazaliśmy polską drogę do wolności jako uniwersalną, tożsamą dla każdego opowieść o powrocie do ukochanego domu po długiej podróży. Domu jako miejsca, za którym się tęskni i które jest dla każdego, niezależnie od szerokości geograficznej ważne. Ten prosty przekaz naprawdę zrobi ogromne wrażenie – zdradza wiceprezes PFN, Robert Lubański

Świętujmy

Polacy nie mieli domu przez 123 lata. Teraz mija 100 lat, gdy ten dom odzyskali. Świętujmy z nimi – można usłyszeć w spocie

I tak się też dzieje. W Stanach Zjednoczonych, z okazji Dnia Weterana, Polacy opowiadają w amerykańskich mediach o historii Polski, nie istnieniu na mapie przez ponad 100 lat i o roku 1918, w którym to odzyskaliśmy swój dom.

Polska Fundacja Narodowa wkrótce planuje przygotować kolejny spot świętujący ten wyjątkowy dzień, jakim jest 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę, ale już w formie animowanej.

https://www.youtube.com/watch?v=Z57Uuwt1cIk

Polską wersję językową można obejrzeć na:

https://twitter.com/Fundacja_PFN/status/1061165311087366144

+
Udostępnij: