Niesamowite wykonanie „Dziwny jest ten świat” przez Edytę Górniak! Oklaskom nie było końca!

Nie tylko w Polsce świętowano 11 listopada i uczczono 100-lecie odzyskania niepodległości. W londyńskim Royal Albert Hall miała miejsce uroczysta gala, na którą przybyło ponad 5 tysięcy ludzi, między innymi członkowie rodziny królewskiej.

Royal Albert Hall

Edyta Górniak jakiś czas temu została poproszona o występ podczas wyjątkowej gali. Kobieta poświęciła wiele pracy, wysiłku i czasu, aby dokładnie przygotować się na to wydarzenie, szczególnie kiedy na sali znajdowała się rodzina królewska oglądająca występ.

Piosenkarka zdecydowała się na zaprezentowanie dobrze wszystkim znany utwór Czesława Niemena „Dziwny jest ten świat”, który w rewelacyjny sposób wykonała na scenie. Oklaskom nie było końca, a niesamowity wokal Edyty Górniak zaparł dech w piersiach widowni.

Sami zobaczcie niesamowite wykonanie


Kreacja

Dodatkowo piosenkarka postanowiła wyjść na scenę w wyjątkowej kreacji, która przyciągała uwagę. Mianowicie Górniak pokazała się w czerwonej sukni z ogromnym białym orłem na przodzie. Bez wątpienia scena była jej, na której prezentowała się pięknie, a jej występ każdy zapamięta na bardzo długo.

Zdjęcie Niesamowite wykonanie „Dziwny jest ten świat” przez Edytę Górniak! Oklaskom nie było końca! #1

Źródła zdjęć:


https://www.instagram.com/p/Bp33TiRHFcB/

+
Udostępnij: