Szokujące przepowiednie po koronacji Karola III. Król może prędko abdykować

Nie da się ukryć, że koronacja Karola III spowodowała, że wizjonerzy z niemal całego świata zaczęli przewidywać, jak potoczy się era jego panowania. Żyjący Nostradamus, czyli Brazylijczyk Athos Salome w swojej wizji zobaczył ogromne problemy zdrowotne Karola III. Swoimi obawami, co do panowania brytyjskiego monarchy podzieliła się także astrolożka Liliana, która w rozmowie z Radiem Zet zdradziła, czego możemy się spodziewać. Szokujące słowa.

Przepowiednia astrolożki Liliany

Koronacja Karola III wzbudziła ogromne zainteresowanie, jednak już od samego początku krążyły pogłoski, że data koronacji jest niezwykle pechowa. 6 maja Londyn i świat byli świadkami objęcia przez Karola III władzy, a wszystko odbyło się dzień po zaćmieniu Księżyca, w trakcie trwania pełni w mrocznym znaku Skorpiona.

Co więcej, koronacja odbyła się podczas retrogradacji Merkurego w Byku. Sama data, czyli 6 maja 2023 roku także nie ma najlepszego horoskopu. Dodatkowo, jeżeli wierzyć w to, co ma do przekazania astrologia, Karol III będzie musiał stawić czoła wielu przeciwnościom losu, a wszystko przez Układ Plutona i Saturna.

W rozmowie z Radiem Zet astrolożka Liliana podkreśliła, że okres panowania Karola III będzie bardzo burzliwy.

Zaćmienie w Skorpionie zapowiada intensywne, trudne emocje przez cały czas jego panowania. Retrogradacja Merkurego w Byku mówi też o tym, że w Wielkiej Brytanii może wystąpić poważny kryzys gospodarczy.

Przepowiednia żyjącego Nostradamusa

Niemniej jednak to słowa kolejnego z jasnowidzów są najbardziej szokujące. Żyjący Nostradamus, czyli pochodzący z Brazylii Athos Salome przewidział poważne problemy zdrowotne 74-letniego króla. Profeta w rozmowie z Daily Star podkreślił, że Karol III będzie coraz bardziej podupadał na zdrowiu.

Przepowiednia Salome odbiła się szerokim echem na całym świecie i wcale nas to nie dziwi. Jasnowidz przepowiedział bowiem, że Karola III czekają poważne problemy zdrowotne i to te natury intymnej.

Król Karol III musi podwoić troskę o swoje zdrowie. Mogą pojawić się problemy z jego układem moczowym i płciowym, odbytem (prostatą) i genitaliami- stwierdził bez ogródek wizjoner.

Niektórzy wręcz twierdzą, że wizja żyjącego Nostradamusa już zaczyna się wypełniać. Są i tacy, którzy już teraz zauważyli zdrowotne problemy króla.

Udostępnij: