Wypadek na placu Trzech Krzyży! Aktorka z serialu „Gliniarze” zakleszczona w aucie!

W piątek, 25 sierpnia doszło do koszmarnego wypadku na placu Trzech Krzyży w Warszawie z udziałem trzech pojazdów- dwóch autobusów oraz samochodu osobowego. Jak podały media, auto, którym podróżowała aktorka seriali „Na sygnale” oraz „Gliniarze”, zostało zmiażdżone przez pojazdy komunikacji miejskiej.

Wypadek na placu Trzech Krzyży

25 sierpnia w piątek około godziny 14:00 doszło do groźnie wyglądającego wypadku w placu Trzech Krzyży w centrum stolicy. Według relacji świadków, samochód osobowy marki Lancia, wjechał w tył autobusu, po czym od niego się odbił i wylądował na drugim pojeździe komunikacji miejskiej.

Na miejscu zdarzenie pojawili się fotoreporterzy, którzy przekazali, że po wypadku, ruch został zablokowany:

Ruch na placu jest całkowicie zablokowany we wszystkich kierunkach. Jeden autobus ma rozbitą szybę, drugi przerysowany bok- podał fotoreporter.

Policja potwierdziła informacje o koszmarnym wypadku, w którym brały udział trzy pojazdy- dwa autobusy raz osobówka.

Zgłoszenie odebraliśmy o 14:26. W kolizji brały udział dwa autobusy komunikacji miejskiej oraz auto osobowe marki lancia - przekazała policja. 

W wyniku zdarzeń, osobowa Lancia została zakleszczona pomiędzy dwoma pojazdami komunikacji miejskiej. Jak przekazał Super Express, samochodem podróżowała znana aktorka – Lea Oleksiak, która występuje w takich serialach jak „Gliniarze”, czy „Na sygnale”.

Na szczęście aktorce nic się nie stało. Strażacy wyciągnęli ją z  zakleszczone auta. Oleksiak miała jedynie drobne obtarcia i nie została przewieziona do szpitala.

Kim jest Lea Oleksiak?

Aktorka urodziła się 29 kwietnia 1980 roku. Jej prawdziwe imię to Anna, jednak aktorka uznała, że to zbyt popularne i w wieku 20 lat zmieniła je na Lea.

Popularność Lei przyniosła rola starszej aspirant Mai Brzeskiej w serialu „Gliniarze”. Oleksiak gra także w innym popularnym serialu „Na sygnale”, gdzie wciela się w postać Anny Reiter.

Aktorka zagrała także epizodyczne role w takich serialach jak: „Ojciec Mateusz”, „Na dobre i na złe”, czy „Ukryta prawda”. Ponadto wystąpiła w etiudach „Sukienka” oraz „Wyzwolenie”.

ZOBACZ TAKŻE: Jerzy Stuhr w coraz gorszym stanie

Udostępnij: