W niedzielę zmarł ceniony dziennikarz radiowy i telewizyjny. Przez kilka lat zawodowo związany był między innymi z Telewizją Publiczną. Nie żyje Jacek Kisielewski. Dziennikarz od pewnego czasu zmagał się z ciężką chorobą. Zmarł w wieku 53 lat.
Jacek Kisielewski był cenionym polskim dziennikarzem. Swoją karierę rozpoczynał od pracy w TVP, gdzie pracował jako reporter i prezenter, a także jako wydawca.
W ostatnich latach Kisielewski ściśle związany był z radiową Trójką. To właśnie na oficjalnym profilu radia pojawiła się informacja o śmierci dziennikarza. Jak dowiadujemy się z wpisu, mężczyzna walczył z poważną chorobą, która niestety okazała się silniejszym przeciwnikiem. Jacek Kisielewski zmarł w minioną niedzielę w godzinach porannych w wieku 53 lat.
Po walce z ciężką chorobą w niedzielę nad ranem zmarł Jacek Kisielewski, dziennikarz radiowej Trójki. Przez ostatnie lata Jacek był wydawcą programów informacyjnych i publicystycznych Programu Trzeciego. Pracował także w Studiu Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia oraz Informacyjnej Agencji Radiowej. Był dziennikarzem radiowym i telewizyjnym. Przez kilkanaście lat pracował i współpracował z TVP S.A. Jako reporter, prezenter, wydawca. Poza pracą dziennikarską miał także pasję prowadzenia imprez muzycznych. Był klubowym didżejem. Miał 53 lata – czytamy w komunikacie w mediach społecznościowych
Marzena Paczuska, która jest członkinią Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, jest jedną z osób, która skomentowała śmierć kolegi. Jak wspominała, Kisielewski pracował między innymi w „Wiadomościach”.
Przez wiele lat Jacek pracował w „Wiadomościach”. Niech odpoczywa w Pokoju.
Śmierć bliskiej osoby. Jak pogodzić się ze stratą?
Pogodzenie się ze śmiercią bliskiej osoby jest trudnym i bolesnym procesem, który wymaga czasu i wsparcia.
Oto kilka kroków, które mogą pomóc w przejściu przez ten trudny okres:
Pozwól sobie na żałobę. Nie próbuj tłumić swoich uczuć ani nie oczekuj, że szybko się "pogodzisz". Żałoba wymaga czasu, a każdy przeżywa ją inaczej.
Szukaj wsparcia. Rozmawiaj z rodziną i przyjaciółmi, którzy mogą Cię zrozumieć i wesprzeć emocjonalnie. Czasem pomoc psychologa lub terapeuty może być również bardzo wartościowa.
Wyrażaj swoje uczucia. Nie bój się mówić o osobie, która odeszła, i wyrażać swoje uczucia. Pisanie w dzienniku, tworzenie listów do zmarłej osoby czy udział w grupach wsparcia to również sposoby na wyrażenie emocji.
Dbaj o siebie fizycznie. Warto zadbać o zdrową dietę, regularną aktywność fizyczną i sen. Fizyczne samopoczucie ma wpływ na nasze emocje.
Poszukaj duchowego wsparcia. Dla niektórych ważne może być znalezienie wsparcia w wierzeniach religijnych lub duchowych.
Rozważ terapię. Terapia może pomóc Ci zrozumieć swoje emocje i strategie radzenia sobie z żałobą.
Przypominaj sobie dobre chwile. Wspominaj pozytywne momenty związane z osobą, która odeszła. To może pomóc w zachowaniu jej pamięci i uczczeniu jej życia.
Ustal cele i plany. Postaw sobie krótkoterminowe cele i skup się na małych krokach, które pomogą Ci powoli wrócić do normalności.
Czas na smutek. Pozwól sobie na smutek w trudnych momentach, ale stawiaj czoło życiu. Życie będzie nadal trudne, ale z czasem stanie się prostsze.
Zobacz także: Smutne wieści dla fanów serialu! Nie żyje aktor "Świata według Kiepskich"