"Moje skurcze znikają, kiedy mam orgazm". 24-latka wyznała, że zbliżenia podczas okresu niwelują ból

Pewna 24-latka opisała swoją historię na łamach "Insidera". Kobieta przyznała, że cierpi na obfite i bolesne miesiączki. Od kiedy zaczęła uprawiać seks podczas menstruacji, ból i inne dolegliwości stanowczo się zmniejszyły.

Bolesne miesiączki towarzyszą wielu kobietom. Dziś pewna dorosła 24-latka zdecydowała się podzielić swoim doświadczeniem, dzięki któremu zaczęła lepiej znosić ból podczas menstruacji.

Swoją pierwszą miesiączkę dostała już w wieku 11 lat. Od początku wspomina to jako przykre doświadczenie.

Pamiętam, jak wariowałam z bólu, obrzydliwości i podpaski wetkniętej w bieliznę" - wyznała

W przypadku kobiety poza ogromnym bólem pojawiały się silne krwawienia, a także wymioty i wzdęcia, które dodatkowo sprawiały, że widocznie przybierała na masie. Poza wymienionymi wyżej dolegliwościami, odjało się to również na jej zdrowiu psychicznym. Warto dodać, że ból i pozostałe objawy pojawiały się nie tylko podczas miesiączkowania, a także już dziesięć dni przed krwawieniem.

24-latka przyznała także, że podczas menstruacji czuła ogromne pożądanie, jednak ze względu na obfite krwawienia, początkowo nie chciała współżyć. W końcu przełamała swoje leki.

Początkowo czułam ogromny wstyd i strach przed osądem.

Seks podczas miesiączki zmniejszył ból

W przypadku kobiety, która podzieliła się swoją historią, współżycie podczas miesiączkowania okazało się niemal zbawienne. Większość objawów, które dokuczały jej podczas menstruacji, a także i przed krwawieniem, znacząco się zmniejszyły.

Moja ostatnia miesiączka była o jeden dzień krótsza niż zazwyczaj. Skurcze zniknęły na kilka godzin po orgazmie. Moje ogólne myślenie było znacznie jaśniejsze. A dzięki naturalnemu nawilżeniu i zwiększonej wrażliwości (...) moje orgazmy były znacznie silniejsze niż podczas regularnych stosunków seksualnych" - dodała

24-letnia kobieta przyznała także, że mimo iż początkowo miała obawy przed współżyciem w trakcie miesiączki, przełamała się i dziś czuje się dużo pewnie w swoim ciele.

Udostępnij: