Michał Wójcik tak pożegnał swoją partnerkę. Te słowa rozdzierają serce

W miniony poniedziałek media poinformowały o śmierci Jani – partnerki Michała Wójcika. Kobieta zmarła ponad miesiąc temu w wieku zaledwie 37 lat. Smutne informacje potwierdził przyjaciel kabareciarza z Ani Mru Mru Krzysztof Ferdyn. Michał Wójcik miał w wyjątkowo poruszających słowach pożegnać swoją partnerkę i matkę dziecka.

W 2015 media rozpisywały się o głośnym rozpadzie małżeństwa Michała Wójcika i Agnieszki Kałuży. Byli małżonkowie rozstali się w wyjątkowo burzliwej atmosferze i wkrótce na jaw wyszło, że kabareciarz z Ani Mru Mru miał dopuścić się zdrad, których owocem były dzieci 14-letni Jakub oraz pięcioletni Charlie.

To właśnie podczas terapii Michał Wójcik miał poznać swoją nową partnerkę Jani, dla której stracił głowę. W 2019 roku na świecie pojawił się ich synek Michał Jeremiasz.

Niestety po roku kabareciarz zamieścił w sieci poruszające nagranie, w którym poinformował, że jego ukochana jest poważnie chora i ma nowotwór. Wójcik poprosił internautów, aby wsparli zbiórkę i wpłacali potrzebne na leczenie kobiety pieniądze.

„Całe życie pomagałem, dziś wyciągam rękę i proszę o pomoc was. Moja Jani zachorowała, ma raka. Ale rak to nie wyrok, chcemy podjąć z nim walkę! Bardzo was proszę o pomoc i fundusze dla niej na pobyt dla niej w klinice. Liczy się każda chwila i każdy grosz”- prosił

Zbiórka na leczenie Janiny okazała się sukcesem, a internauci hojnie wspomogli datkami, które miały pomóc w jej leczeniu. Od tego czasu Wójcik nie informował wiele publicznie o postępach w leczeniu, dlatego sporo osób miało nadzieję, że matka jego najmłodszego dziecka ma się dobrze i wróciła do zdrowia. Niestety fakty okazały się inne. Jani przegrała walkę z chorobą i zmarła w wieku zaledwie 37 lat.

Zobacz także: Nie żyje partnerka Michała Wójcika z kabaretu Ani Mru Mru…

Wójcik pożegnał zmarłą partnerkę

Informacje o śmierci partnerki Wójcika pojawiły się w mediach 17 kwietnia, jednak jak się później okazało, kobieta zmarła ponad miesiąc temu 6 marca. Smutne informacje potwierdził przyjaciel Michała – Krzysztof Ferdyn.

Niestety muszę potwierdzić tą informację. I to dosyć smutną, natomiast nie komentujemy tego z Michałem”- mówił mężczyzna w rozmowie z Party

Michał Wójcik nie skomentował jeszcze publicznie informacji o śmierci swojej partnerki. Jak donosi portal Plejada, Michał Wójcik miał pożegnać ukochaną słowami:

Wszystko, co zrobiłem i czego dokonałem, stało się nieważne

Pogrzeb partnerki Wójcika odbył się 11 marca 2023 r i według najnowszych informacji 37-latka pochowana została na cmentarzu komunalnym w Katowicach.

Udostępnij: