Ewa Krawczyk ma dla pasierba niespotykany prezent: „Załatwiłam kwaterę zaraz za naszym grobem”

Ponad dwa lata temu zmarł Krzysztof Krawczyk. Jego żona Ewa do dziś nie może pogodzić się z odejściem ukochanego. O tym, że jej relacje z synem zmarłego męża były napięte, media przekazywały niejednokrotnie. Okazuje się, że kobieta wyciągnęła rękę do Krzysztofa Juniora i sprawiła mu prezent. Kwaterę na cmentarzu.

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia 2021 roku w wyniku powikłań związanych z COVID-19. Jego śmierć była ogromnym wstrząsem dla polskiej sceny muzycznej i milionów jego fanów. Jednak jego muzyka nadal żyje, a sam Krzysztof będzie zapamiętany na zawsze jako jedna z największych polskich legend muzyki.

Krawczyk od wielu lat związany był z Ewą Krawczyk. Para poznała się w latach 70. i od tamtej pory połączyła ich ogromna miłości. Chociaż para przeżyła kryzys i rozwiodła się, niedługo później Ewa i Krzysztof ponownie stanęli na ślubnym kobiercu.

Po śmierci Krzysztof Krawczyka media żyły „konfliktem”, który narodził się pomiędzy Ewą i jej pasierbem Krzysztofem Juniorem. Mężczyzna walczył z żoną zmarłego ojca o podział majątku po Krzysztofie Krawczyku.

Ewa Krawczyk kupiła miejsce na cmentarzu dla syna Krzysztofa

W jednym ze swoich ostatnich wywiadów Ewa Krawczyk z bolącym sercem przyznała, że wciąż nie może pogodzić się ze śmiercią swojego męża.

Zobacz także: Ewa Krawczyk wyznała smutną prawdę: „Cały czas jestem depresyjna”

63-latka w rozmowie z SE przyznała, że starała się naprawić relacje pomiędzy nią a Krzysztofem Juniorem, jednak na próżno.

Na początku próbowałam walczyć o te relacje, ale jak weszła pani mecenas, doradcy dla niego wcale nieżyczliwi, to się wszystko dla niego skończyło, ja już teraz nic nie mogę. Nawet jakbym chciała bardzo, to jestem ograniczona i niedopuszczana

Na tym jednak nie skończyły się starania żony Krawczyka. Kobieta przyznała, że jeśli tylko syn Krzysztofa zechce przyjąć prezent, to ma dla niego wykupione miejsce na cmentarzu blisko jego zmarłego ojca.

Myślę o Krzysiu i dlatego dla niego również zarezerwowałam miejsce obok ojca. Załatwiłam kwaterę zaraz za naszym grobem – powiedziała w rozmowie z SE - Jeśli tylko będzie chciał, to miejsce jest dla niego - dodała.

Źródło zdjęć - Youtube

Udostępnij: