Chylińska w szczerym wyznaniu o chorych dzieciach: „Nigdy nie chciałam, żeby ktoś żył tak jak ja".

Agnieszka Chylińska kilka lat temu przyznała publicznie, że dwoje jej dzieci wymaga szczególnej troski.

Agnieszka Chylińska jest jedną z najbardziej rozpoznawanych polskich artystek. Mimo ogromnej popularności piosenkarka rzadko publicznie wypowiada się o swoim życiu prywatnym.

Jak wiadomo, Chylińska dawniej związana z Krzysztofem Krysiakiem, menedżerem działu marketingu wytwórni Sony Music. Para wzięła nawet ślub w 2002 roku, jednak po zaledwie 1,5 roku małżeństwa, związek zakończył się rozwodem. Niedługo później Agnieszka znalazła szczęście u boku tajemniczego Marka, z którym dziś tworzy udane małżeństwo.

Kilka lat temu Agnieszka, która wspólnie z mężem wychowuje troje dzieci Ryszarda, Esterę oraz Krystynę. przyznała publicznie, że dwójka z ich pociech są dziećmi specjalnej troski.

Krótko po tym, jak Trybunał Konstytucyjny orzekł, iż przepis wyrażający zgodę na dokonanie aborcji w przypadku płodu obarczonego poważnymi wadami jest niezgodny z Konstytucją, wiele osób w Polsce głośno sprzeciwiało się tej decyzji, a w całym kraju rozpoczęły się protesty. Wiele znanych gwiazd publicznie wyrażało swoje stanowisko w sprawie, a jedną z nich była Agnieszka Chylińska.

Agnieszka Chylińska w szczerym wyznaniu o dzieciach

Artystka wyznała, że codzienność rodziców z dziećmi niepełnosprawnymi nie jest prosta. Mimo wszystko nie zamierzała się skarżyć.

Zawsze uważałam, że jest to kwestia sumienia. Nie można nikogo do niczego zmuszać, nie można nikomu narzucać czegokolwiek, zakazywać czegokolwiek, to jest po prostu nieludzkie. Każda z nas jest inna, każda z nas ma prawo decydować o swoim życiu. Każda z nas ma zupełnie inną sytuację rodzinną, finansową, zdrowotną. Potem z naszą decyzją tak naprawdę zostajemy same i z tym żyjemy do końca naszych dni. Nigdy nie chciałam, żeby ktoś żył tak jak ja – wyznała w oświadczeniu

W swoim kolejnym wpisie na mediach społecznościowych podjęła temat kontrowersyjnej kwestii aborcji. Agnieszka w sposób otwarty i szczery podzieliła się swoimi przemyśleniami na ten temat, wyrażając swoje osobiste stanowisko, jednocześnie broniąc prawa do wyboru dla innych.

W swoim wpisie Chylińska zaznaczyła, że jako osoba wierząca nigdy nie dokonałaby aborcji i nie usunęłaby chorego dziecka. Jednakże podkreśliła, że w kwestii aborcji istnieją różne przekonania i sytuacje życiowe, dlatego ważne jest, aby każda kobieta mogła dokonywać wyboru zgodnie ze swoimi przekonaniami i potrzebami.

Zobacz także: Nie żyje partner Sandry Bullock. Miał zaledwie 57 lat

Udostępnij: