Michał Koterski był alkoholikiem. Teraz świętuje 8 lat w trzeźwości.

Michał Koterski dokładnie osiem lat pokonał nałóg. Od tego czasu może pochwalić się życiem w trzeźwości. Z tej okazji ukochana aktora wyprawiła mu przyjęcie, a Koterski zamieścił na swoim profilu post, w którym opisał swoją historię, dając motywację innym walczącym z nałogiem.

Kim jest Michał Koterski?

Michał Koterski to polski aktor, który niejednokrotnie opowiadał o tym, jak kilka lat temu zmagał się z nałogiem. Za jeden ze swoich największych życiowych sukcesów uważa właśnie zwalczenie nałogu i życie w trzeźwości.

Michał Koterski świętuje 8. rocznice trzeźwości

Właśnie mija 8 lat od kiedy Michał Koterski ostatni raz miał w ustach alkohol. Z tej okazji ukochana i przyjaciel aktora zorganizowali mu przyjęcie.

Chwaląc się swoim dokonaniem i ogromnym sukcesem, Michał zamieścił na swoim profilu na Instagramie post, w którym dokładnie opisał swoją historią i drogę do trzeźwości:

„Wczoraj, czwartego grudnia urodziłem się na nowo😍!!! Minęło mi  właśnie 8 lat życia w trzeźwości, bez żadnych substancji zmieniających świadomość (alkoholu,narkotyków,leków , itp) Mogę z ręka na sercu z pełna świadomością i poczuciem powiedzieć ze to były i są najpiękniejsze i najwspanialsze lata mojego życia.

Koterski wspomniał o swoim przyjacielu, dzięki któremu udało mu się tyle czasu wytrwać bez żadnych używek. To on wspierał aktora w trudnych chwilach i dał sporo motywacji:

"Tak się złożyło ze byłem wczoraj na wybrzeżu w sprawach zawodowych i moj przyjaciel Gustlik wyprawiał mi wraz ze swoją partnerka rocznice trzeźwości z uroczystym obiadem. Był ze mną na dobre i na złe, kiedy osiągałem sukcesy, byłem znany, lubiany i poklepywany "lśnilem" na ekranach kin i telewizorów i wszyscy chcieli ogrzać się w blasku mojej popularności. Ale był także kiedy spadłem z samej góry na sam dół, kiedy błąkałem się bez celu, bez domu, pogrążony w totalnym zniewoleniu nałogu i ciemności kiedy nikt nie chciał nawet splunąć w moja stronę. Ale taka właśnie jest ta choroba ze niezależnie od tego jak wspaniałym silnym byś był człowiekiem ,ona krok po kroku cię zniszczy i zabierze wszystko co kochasz ,wszystko na czym Ci zależy ,wszystko co ma jakaś wartość i sprowadzi na samo dno . A mimo to trwał przy mnie i bez względu na opinie innych zawsze się mną opiekował." 

Koterski napisał także o tym, że dzięki trzeźwości może cieszyć się rodzicielstwem i wychowywać swojego synka- Fryderyka:

"Wczoraj uświadomiłem sobie ile cudownych rzeczy przez ten czas się wydarzyło. Jestem trzeźwym, szczęśliwym człowiekiem który spełnił swoje największe marzenia. Tata cudownego Frysia którego Adaś jest chrzestnym , partnerem wspaniałej Marcelki, otaczam się wartościowymi ludźmi ,spełniły się moje marzenia zawodowe .Jestem za to niezmiernie wdzięczny i dzisiaj mówię także i Tobie Wszystko w życiu jest możliwe ❤️🙏"

Serdecznie gratulujemy! d

Udostępnij: