Ci mężczyźni to karierowicze i nie dbają o swoje partnerki. Nie wiąż się z facetami o tych imionach!

Są mężczyźni, którzy idealnie nadają się na partnerów, bo cechują ich np. rodzinność, lojalność, wierność, a są tacy, którzy nigdy nie będą potrafili odnaleźć się w stałym związku. Jak się okazuje w doborze tego odpowiedniego partnera mogą pomóc nam np. znaczenie imion, z których można dowiedzieć się na przykład, którzy faceci nie nadają się na partnerów, bo nie zbyt dbają o swoje partnerki. Zobaczcie, jakich facetów unikać!

  Mężczyźni o tych imionach to osoby bardzo ambitne, które skupiają się jedynie na swojej karierze, a swoją pracę uważają za najważniejszy element w życiu. Niestety związek z nimi nie należy do szczęśliwych, gdyż ci faceci nie są zbyt emocjonalni, a swoje partnerki traktują instrumentalnie, jako dodatek. Tacy mężczyźni zawsze postawią swoją pracę ponad związek. Jaki mężczyzn powinnaś unikać?  

  Grzegorz

  Chociaż początkowo Grzegorz wydaje się być bardzo zaangażowany w związek, po czasie okazuje się jednak, że życie rodzinne wcale mu nie odpowiada. Ucieka wtedy do pracy i zaczyna zaniedbywać żonę i dzieci. Nie lubi spędzać czasu ze swoimi pociechami i dużo chętniej przebywa w pracy niż w domu.

  Andrzej

  Mężczyzna o tym imieniu to typ karierowicza, który jest bardzo ambitny. Dopóki nie osiągnie swojego celu zawodowego to nie spocznie na laurach. Często może to odbywać się kosztem związku. Praca i dążenie do wyznaczonego celu może odbić się na rodzinie.

  Marcel

  Marcel to mężczyzna, który jest wytrwały w dążeniu do tego, co sobie założył. Nie ma w tym sentymentów, a uczucia i emocje nigdy u niego biorą góry. To mężczyzna, który zawsze postawi swoją pracę ponad partnerkę i rodzinę.

  Jerzy

  Mężczyzna o tym imieniu nie traktuje kobiet poważnie. Dla niego płeć piękna jest tylko „umilaczem czasu”. Jerzy nie przywiązuje się do swoich partnerek, za to jest bardzo wierny swojej pracy, która zdecydowanie dużo więcej dla niego znaczy niż kobieta.  

  ZOBACZ TAKŻE: Mężczyźni o tych imionach to najlepsi mężowie!

  Udostępnij: