4 typy kobiet, które zdradzają najczęściej

Zdrady dopuszczają się różne kobiety, w najróżniejszych okolicznościach. Są jednak cztery główne cechy, które bardziej predysponują kobietę do zdrady.

Cechy kobiet, które najczęściej zdradzają

1. Narcyze

Osobowość narcystyczna to taka, która ma obsesję na swoim punkcie. Oczywiści pozytywną obsesję. Narcyzowi zawsze wydaje się, że zasługuje na więcej. Dlatego kobiety, które są zakochanymi w sobie narcyzami zdradzają dużo częściej. Nie wystarczy im świadomość, ze kocha je jedna osoba. Nie wystarczy jedna para oczu, która na nie patrzy, ani jedne usta, które je całują. One chcą być kochane przez wszystkich tak mocno, jak kochają same siebie.

 

2. Egoistki

Egoistyczne, samolubne kobiety nie zwracają uwagi na uczucia innych osób. Dlatego spełniają każdą swoją potrzebę nie oglądając się na partnera. Jeśli tą potrzebą będzie seks z innym – prawdopodobnie zrobią to. Egoistkom nie zależy na stałym, silnym związku bo są samowystarczalne i same ze sobą czują się najlepiej.

 

3. Niepewne siebie

Brak pewności siebie może prowadzić do zdrady. Dzieje się tak dlatego, że niepewne siebie kobiety wszędzie muszą szukać potwierdzenia swojej wartości. Dlatego jeśli zwróci na nie uwagę mężczyzna, który im się podoba, będą one bardziej skłonne do zdrady. 

4. Samotne

Zdecydowana większość kobiet, które przyznają się do zdrady swojego partnera to takie, które pomimo, że są w związku to czują się w nim bardzo samotne. Mężczyzna nie poświęca im zbyt wiele swojej uwagi, dlatego szukają one atencji u innych facetów.  

Udostępnij: