Wiele kobiety było w sytuacji, kiedy spotykały się z facetem, który najpierw okazywał duże zainteresowanie i zaangażowanie, a potem nagle zaczął się wycofywać. Istnieje kilka powodów takiego zachowania. 

#Zanika chemia

Na początku znajomości i związku idealizujemy naszego partnera. Po jakimś czasie różowe okulary jednak przestają działać. Zaczynamy dostrzegać wszystkie wady drugiej osoby. Wtedy pojawiają się tylko dwie możliwości: albo wady te nie przeszkadzają nam tak bardzo i dalej jesteśmy zauroczeni, albo dochodzimy do wniosku, że ten związek nie będzie satysfakcjonujący.

#Obawa przed zaangażowaniem

W każdym związku przychodzi moment na pewnie zobowiązania. Jeśli ten moment nadszedł, a facet boi się związku, to prawdopodobnie zacznie trzymać cię na dystans. Być może nie jest gotowy lub uznaje, że jeszcze musi się wyszaleć.

#Kogoś poznał

Często wycofanie i dystans pojawiają się w momencie, kiedy facet poznał kogoś, kim jest zainteresowany. Nie przyzna tego otwarcie, ale świadczyć o tym może rozkojarzenie, brak zainteresowania tobą, ciągłe wysyłanie wiadomości.

#Wie, że i tak nie odejdziesz

Kiedy faceta się rozpieści, szybko staje się on zbyt pewny siebie i ciebie. Nie musi się już starać, bo i tak wszystko mu wybaczysz. Zaczyna uważać cię za swoją własność, nie szanuje twojego zdania i w ogóle już z tobą nie rozmawia.

#Ma coś ważnego na głowie

Kiedy mężczyzna jest mocno skupiony na wykonaniu jakiegoś zadania, najczęściej brakuje mu już czasu na skupianie się na związku. To jednak mija tak szybko, jak szybko rozwiąże swój problem. Dlatego w tym przypadku nie ma się czym martwić.

#Przytłaczasz go

Każdy potrzebuje prywatności i chwili dla siebie. Mężczyźni nienawidzą być osaczenie przez kobietę, która planuje im cały dzień i nie odstępuje ich na krok. Mają wtedy poczucie, że tracą kontrolę nad swoim życiem, a przecież nikt nie byłby z tego powodu zadowolony.

+

Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img