7 znaków, które świadczą o tym, że on nie jest z tobą szczery

Kobiecy instynkt jest bardzo przydatny w sprawach damsko-męskich. Czasami nasuwa nas na pewne ślady, które sprawiają, że coś zaczyna nam nie pasować ze strony partnera. Zaczynamy wtedy pytać i sprawdzać nasze teorie. Jak poznać w takim przypadku, że twój facet nie jest z tobą szczery?

Nie ufasz mi?

Zwrot, który używa się, jak jest się na straconej pozycji. Wtedy w obronie, aby prawda nie wyszła na jaw, zarzuca tobie, że mu nie ufasz, a przecież powinnaś. Wtedy, to ty czujesz się winna i nie kontynuujesz tematu mimo, że tak naprawdę to on kłamie.

Szukasz powodów do kłótni?

Zastraszanie, to kolejny sposób, aby nie pozwolić na ujawnienie prawdy. Szczególnie, jeśli nienawidzisz kłótni i robisz wszystko, aby do tego nie doszło. Wtedy wycofujesz się, a twój facet osiągnął to, co miał w planie.

To jest ważne dla nas!

Dłuższe zostawanie w pracy, a wszystko po to, żeby wam żyło się lepiej. W ten sposób przekonuje cię, że jest przecież oddany i troskliwy. Tylko, ani wam nie żyje się lepiej, ani pieniędzy nie jest więcej. A więc co tak naprawdę za tym stoi?

Po prostu się poprzytulajmy.

Kobiety są bardzo wrażliwe na dotyk, a więc kiedy zaczynasz zadawać niewygodne dla niego pytania, to automatycznie woli się poprzytulać, bez żadnych niepotrzebnych słów. No bo przecież kobiety, które są zła, to trzeba przytulić. Wtedy ty zapominasz o swoich pytaniach, a on może czuć się spokojny i nie musi męczyć się z niewygodnymi pytaniami.

Nigdy bym nie skłamał na ten temat!

Na TEN temat on nigdy w życiu by nie skłamał! Każdemu zdarzy się skłamać, a więc i on kłamie w sprawie drobnostek, ale na ten temat? Nigdy w życiu!

Nie jestem jeszcze gotowy.

Typowy tekst kiedy chodzi o poznanie rodziny, zamieszkanie razem lub wzięcie ślubu. Wydaje się, że w ten sposób daje ci do zrozumienia, aby nie wywierać presji. W rzeczywistości może to oznaczać, żebyś nie łudziła się na więcej, ale póki co jemu jest wygodnie.

Ale głupiutka jesteś, skarbie.

Powiedziane pogardliwym, ale opiekuńczym tonem. Podkreśla tym, że jesteś małą, głupiutką dziewczynką, a on mądrym mężczyzną. A skoro taka jesteś, to też zadajesz głupiutkie pytania. Oczywiście nie chcesz wyjść w jego oczach na głupią, a więc automatycznie się wycofujesz.

+

Udostępnij: