8 zachowań, dzięki którym będziecie sobie jeszcze bliżsi

Nie ma znaczenia, czy ktoś jest ze sobą wiele lat, czy dopiero wkracza w związek. Pewne zachowania nigdy nie tracą terminu ważności i zawsze należy o nich pamiętać, aby związek nadal był pełen miłości i pasji.

Zachowania, które zblizają do siebie partnerów

1. Nie zapominajcie o komplementach

Najprzyjemniejszy komplement to ten od osoby, którą kochamy. Pewność, że nadal jesteśmy piękni dla swoich ukochanych, podnosi naszą pewność siebie, a więc warto pamiętać o komplementach.

2. Pytajcie

Nie chodzi o zwykłe pytania. Muszą one Wam pozwolić bliżej się poznać. Rozmawiajcie ze sobą szczerze i zadajcie pytania. Dzielenie się ze sobą pewnymi prywatnymi aspektami życia sprawi, że staniecie się sobie bliżsi.

3. Nie wstydźcie się swoich fantazji

Każdy posiada pewne fantazje i jest to jak najbardziej normalne. Z pewnością nie jest to coś, czego należy się wstydzić. Rozmowy na ten temat sprawią, że zaczniecie eksperymentować, a Wasze życie intymne stanie się ciekawsze.

Zobacz także: Zdania, które są sygnałem, że mężczyzna przestał kochać

4. Interesuj się pasją drugiej połówki

Wcale nie oznacza to, że ta pasja musi stać się również Twoją. Wystarczy odrobina zainteresowania i wsparcia z Twojej strony, a partner/ka poczuje większą wiarę w siebie i to dzięki Tobie.

5. Nie wstydźcie się czułości

Nie ma znaczenia gdzie i jak długo jesteście. Nie bójcie się swojej miłości i okazuje sobie czułość. Nawet zwykłe trzymanie za rękę buduje bliskość między wami.

6. Śmiejcie się

Każdy doskonale wie, że śmiech to zdrowie, a jeszcze lepiej, kiedy śmiejecie się razem. Nie zapominajcie o żartach i trochę luzu w życiu codziennym.

7. Nie wysyłajcie wiadomości, tylko dzwońcie do siebie

Głos ukochanej osoby jest o wiele lepszy, niż komputerowe litery na ekranie telefonu.

8. Randkujcie

Osoby w związku często wpadają w rutynę. Warto mieć na uwadze, że mimo iż przebywacie ze sobą sporo, np. wpsólnie mieszkacie, co jakiś czas zdecydowanie należy wybrać się na wspólną kolację, czy do kina.

Udostępnij: