Jak sprawdzić, czy kobieta z którą się spotykasz to ta jedyna? Po czym poznać, że związek z nią będzie udany i szczęśliwy? Przedstawiamy cechy dobrej partnerki, które gwarantują, że będzie dla Ciebie idealnym wyborem.

1. Dobrze się czujesz w jej towarzystwie

Czujesz się przy niej swobodnie i dobrze. Lubisz spędzać z nią czas. Potrafisz odprężyć się, zrelaksować i odpocząć w jej towarzystwie. Jest dla Ciebie wytchnieniem po ciężkim dniu w pracy i miłą odskocznią od codziennych problemów

2. Jest wyrozumiała

Potrafi zaakceptować Cię takim, jaki naprawdę jesteś. Nie zmienia Cię na siłę i nie próbuje wychowywać. Nie ma w głowie obrazu idealnego partnera, docenia Cię i akceptuje zarówno Twoje wady, jak i zalety.

3. Jest cierpliwa

Jest cierpliwa i nie zniechęca się szybko. Nie marudzi i nie narzeka, jeśli coś nie idzie od razu po jej myśli. Wie, że czasem musi poczekać na rezultaty swoich działań.

4. Potrafi się dostosować

Potrafi dostosować się do sytuacji i różnych okoliczności. Akceptuje partnera, jego przyzwyczajenia i zachowania, a także to, że czasem nie wszystko idzie zgodnie z planem. Potrafi dostosować się do zmian, nie trzyma się kurczowo ustaleń. Wie kiedy odpuścić, ale też kiedy trzymać się swoich postanowień.

5. Jest odpowiedzialna

Nie zrzuca winy za swoje niepowodzenia na innych. Przyjmuje odpowiedzialność za swoje słowa i czyny. Potrafi przyznać się do błędu i nie upiera się przy swojej racji, jeśli jej nie ma.

6. Ma do Ciebie zaufanie

Ma do Ciebie zaufanie i Ci wierzy. Ty też możesz jej zaufać i nie podejrzewasz jej o nic złego. Oboje wiecie, że w udanym związku nie ma miejsca na nieszczerość, kłamstwa i wzajemne oszukiwanie się.

7. Nie jest zaborcza

Nie jest przesadnie zazdrosna i zaborcza. Nie czuje potrzeby ciągłej kontroli i sprawdzania Cię na każdym kroku. Nie przegląda Twojego telefonu i komputera, bez Twojej wiedzy. Nie ogranicza Cię i nie stara się wpływać na to z kim się spotykasz, czy rozmawiasz. Wie trzymanie partnera na smyczy nie jest dobrym rozwiązaniem.

8. Stosunek do innych

Dobrze traktuje innych ludzi. Jest wyrozumiała i tolerancyjna. Zarówno wobec obcych, jak i przyjaciół oraz rodziny zachowuje się dobrze. Traktuje innych z szacunkiem, okazuje im dobroć i zrozumienie.

Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img