Choć się rozstaliście, to oboje nie możecie o sobie zapomnieć? Wciąż myślisz o byłym partnerze i coś do niego czujesz? Dowiedz się, w jakich sytuacjach warto dać sobie drugą szansę. Czy powrót do byłego partnera może się udać? Poznaj za i przeciw!

Kieruj się rozumem

Zastanów się, czy warto wrócić do byłego partnera. Przeanalizuj to, jak Wasza relacja wyglądała w rzeczywistości i z jakiego powodu się rozstaliście. Jeśli w Waszym związku pojawiały się takie problemy jak agresja, przemoc, uzależnienia, czy zdrady, dawanie sobie drugiej szansy nie jest najlepszym pomysłem.

W tych sytuacjach warto wrócić do byłego partnera:

Powody rozstania

Rozstaliście się pod wpływem emocji i w stanie dużego wzburzenia. Teraz ta decyzja wydaje Wam się niepotrzebna i przesadzona. Gdy już ochłonęliście i ponownie przemyśleliście sprawę, doszliście do wniosku, że rozstanie było błędem.

Oboje tego chcecie

Jeśli oboje chcecie dać sobie drugą szansę i ponownie spróbować, warto to zrobić. Porozmawiajcie o tym, co do siebie czujecie i czy obydwoje chcecie kontynuować ten związek. Czy macie wobec siebie takie same plany i oboje traktujecie Waszą relację poważnie. Jeśli jedno z Was nie chce wracać, nic na siłę!

Nie możecie przestać o sobie myśleć

Mimo tego, że od rozstania upłynął już jakiś czas, wy wciąż o sobie myślicie. Szukacie kontaktu, inicjujecie rozmowy i spotkania. Gdy widzisz byłego partnera to czujesz, że serce bije Ci mocniej, a Twoje uczucia nie wygasły.

Tęsknisz

Wciąż tęsknisz i nie potrafisz zapomnieć o tym, co między Wami było. Nawet jeśli poszłaś naprzód i związałaś się z nową osobą, to wciąż porównujesz aktualną relację do poprzedniej. Ciągle wracasz myślami do byłego partnera i Waszego związku.

Wiele Was łączy

Wciąż wiele Was łączy. Świetnie się rozumiecie, potraficie dogadać, lubicie spędzać ze sobą czas. Macie wiele wspólnych tematów, pasji i zainteresowań. Może macie wspólne zobowiązania, jak dzieci, kredyt, dom, które jeszcze bardziej Was do siebie zbliżają. Więcej spraw Was łączy, niż dzieli.

Oboje tego żałujecie

Nie dogadywaliście się od długiego czasu, wasze drogi się rozeszły, pojawił się kryzys lub trzecia osoba. Rozstaliście się, ale oboje tego żałujecie i chcecie odbudować dawne relacje. Jeśli wciąż się kochacie i chcecie wszystko naprawić, nie ma na co czekać.

Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img