Poznałaś mężczyznę, który zawrócił Ci w głowie. Lubisz spędzać z nim czas, dobrze się przy nim czujesz i zaczynasz obdarzać go głębszymi uczuciami. Jak poznać, że to ten jedyny? Te dowody świadczą o tym, że związałaś się z właściwym facetem!

Niewłaściwy mężczyzna nigdy cię nie doceni. Dla właściwego będziesz wszystkim.

Miłość jest ślepa?

Na początku związku często idealizujemy partnera. Nie dostrzegamy jego wad, ani sygnałów ostrzegawczych. Hormony sprawiają, że nie myślimy racjonalnie i jesteśmy zaślepione miłością. To utrudnia nam właściwą ocenę sytuacji i potencjalnego partnera... Te dowody świadczą o tym, że związałaś się z odpowiednim mężczyzną.

#1. Jesteś przy nim swobodna

W jego towarzystwie czujesz się swobodnie. Nie jesteś skrępowana i nie wstydzisz się być sobą! Nie musisz uważać na każde słowo, gest, ani kontrolować swojego zachowania. Chcesz żeby poznał prawdziwą Ciebie.

#2. Czujesz się bezpieczna

Czujesz się przy nim pewnie i bezpiecznie. Daje Ci oparcie każdej sytuacji. Pociesza, doradza, wspiera i motywuje. Jest przy Tobie, zawsze gdy go potrzebujesz.

#3. Możesz mu o wszystkim powiedzieć

Czujesz że możesz mu zaufać i zdradzić swoje tajemnice. Możecie ze sobą rozmawiać na każdy temat. Jesteście wobec siebie szczerzy i otwarci. Unikacie gierek, kłamstw i manipulacji.

#4. Czujesz się piękna

Czujesz się przy nim atrakcyjna i piękna. Często Ci to powtarza, komplementuje Cię i chwali. Nawet jeśli masz kompleksy, on ich nie widzi i sprawia, że sama czujesz się ze sobą lepiej.

#5. Czujesz się kochana

Czujesz się przez niego kochana. Twój partner dąży do bliskości, okazuje Ci czułość i troskę. Wiesz, że Cię pożąda, pragnie i jesteś dla niego jedyna i wyjątkowa.

#6. Czujesz się doceniana

Twój partner często Cię chwali i okazuje, że Cię docenia. Świętuje z Tobą sukcesy, jest z Ciebie dumny. Chętnie poznał Cię ze swoimi bliskimi: rodziną i przyjaciółmi, którym o Tobie opowiada w samych superlatywach.

#7. Czujesz, że to ten jedyny

Po prostu czujesz, że mężczyzna z którym się spotykasz, to ten jedyny! Szalejesz na jego punkcie i nie wyobrażasz sobie jakby to było bez niego. Myślisz o przyszłości, snujesz wspólne plany i po prostu cieszysz się każdym wspólnie spędzonym dniem.

Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img