Ludzie szukają idealnego związku i wyjątkowej miłości, która wypełni ich dni. Jest to normalne, że chcemy dla siebie kogoś na całe życie. Problem pojawia się wtedy, kiedy nie wiemy jak o to zadbać. W związku bywa różnie. Lepsze i gorsze momenty spotykamy cały czas. Jakie jednak oznaki świadczą o tym, że związek się wypala?

Brak rozmów

Komunikacja w związku jest podstawą, jeśli przestaliście ze sobą rozmawiać, to jest to zły znak. Świadczy to o tym, że już nie macie sobie nic do powiedzenia, nawet tych rzeczy, które mogą was denerwować.

Nie planujecie przyszłości

Żyjecie z dnia na dzień i przestajecie myśleć o wspólnej przyszłości. W zdaniach pojawia się „ja” zamiast „my”. Jeśli nie widzicie siebie razem w przyszłości, to jaki sens jest być razem w teraźniejszości?

Znudzenie

Na początku związku wszystko było takie idealne, milion tematów do rozmów, śmiechy i zero kłótni. Teraz ograniczacie się jedynie do oglądania telewizji. Daj znać, że potrzebujesz ponownego zainteresowania z drugiej strony. Jeśli nic to nie pomoże, to lepiej zastanów się czy taki związek jest czegoś wart.

Brak uczuć

Kiedy ostatni raz powiedzieliście sobie, że się kochanie? Kiedy ostatni raz tęskniliście za sobą? Jeśli nie pamiętasz ostatniego razu, to czy ma sens tkwić w związku bez uczuć?

Brak seksu

Bliskość w związku jest bardzo istotną sprawą. Sprawia, że para jest szczęśliwsza i lepiej się dogaduje. Zamiast od razu podejmować decyzję o rozstaniu, na początku jest najlepiej poeksperymentować i sprawdzić co was pobudza. Może to pomoże w polepszeniu sytuacji.

Zaczynasz fantazjować

I tu nie chodzi o fantazje erotyczne. Bardziej o takie, w których wyobrażasz sobie siebie jako singla/singielkę. Jeśli marzysz o innych, to świadczy to o tym, że wasz związek uległ rozpadowi.

Celowe kłótnie

Kłótnie są potrzebne w związku, ale jeśli są one wszczynane specjalnie, to jest to znak, że macie siebie dość i wszystko was irytuje.

Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img