Istnieje kilka zachowań, które potrafią odstraszyć mężczyzn i sprawić, że nie mają ochoty pozostać w związku. Nieważne, jak bardzo był w niej na początku zakochany.

1. Nie potrafisz zapanować nad emocjami

Każdy chce tworzyć stabilny związek. Jeśli w jeden dzień jesteś potulna, a na drugi wydrapałabyś mu oczy, to nie ma się co dziwić, że może mieć tego dość. Związek z niestabilną emocjonalnie osobą nie należy do najprzyjemniejszych.

2. Widzisz tylko jego pieniądze

Każdy facet tego nienawidzi. W pewnym momencie będzie miał dość twojego zaglądania do portfela i przestanie mu na tobie zależeć.

3. Za bardzo zaangażowałaś się w dietę

Zdrowe i świadome odżywianie jest dobrą cechą, ale tak jak wszystko inne, to też musi mieć swoje rozsądne granice. Twojego faceta zniechęcają sytuacje, kiedy zabiera cię do restauracji, a ty praktycznie nic nie zamawiasz, bo jesteś na diecie. Również zmuszanie go do diety, kiedy on lubi zjeść dobrego schabowego, też nie jest dobrym postępowaniem.

4. Nie lubisz siebie bez makijażu

Wstydzisz się samej siebie i twój mężczyzna to czuje. Jeśli nie chcesz pokazać mu się w naturalnej postaci, tylko za każdym razem nakładasz pełen makijaż, to dlaczego ma sobie nie pomyśleć, że może nie ukrywasz innych rzeczy.

5. Jesteś perwersyjna, aby wywołać jego zazdrość

Żaden facet nie jest zadowolony, jak jego kobieta dodaje swoje perwersyjne zdjęcia na portalach społecznościowych lub wychodząc na miasto ubiera bardzo krótką spódniczkę i bluzkę z dużym dekoltem, odkrywając przez to większość swojego ciała, a to przecież on ma tylko prawo je widzieć.

6. Ignorujesz go myśląc, że zacznie walczyć

Odbierasz telefon z łaską lub w ogóle tego nie robisz, odpisujesz po długim czasie, a jak już z nim rozmawiasz, to bez emocji i zaangażowania. Ignorując go nie sprawisz, że zacznie się starać. Wręcz przeciwnie – poczuje się olany i odpuści.

7. Okazujesz chorobliwą zazdrość

Nikomu nie trzeba tłumaczyć, że zazdrość jest bardzo szkodliwa. Chcesz mu zaufać i robisz wszystko co w twojej mocy, ale nadal mimo wszystko podejrzewasz go, wypytujesz i szpiegujesz. Jeśli masz problemy z zazdrością to porozmawiajcie i może znajdziecie wspólnie rozwiązanie. Jeśli nie, to jest duże prawdopodobieństwo, że twojemu facetowi przestanie zależeć.

8. Nie potrafisz zapomnieć o byłym

Twój partner nie widzi dla was przyszłości jeśli dostrzega, że ty nadal myślisz o swoim byłym. Wspominasz go, oglądasz zdjęcia lub czytasz stare wiadomości. Jeśli nie jesteś w stanie zapomnieć o swoim ex, to nie utrzymasz przy sobie swojego teraźniejszego mężczyzny.

9. Nie akceptujesz jego przyjaciół i rodziny

Każdy chce, aby jego otoczenie było tolerowane przez ukochaną osobę. Jeśli nie lubisz jego kumpli lub rodziny, to warto czasami zachować dla siebie pewne uwagi. Rodzina do ogromna wartość. Najlepiej zatem ignorować niektóre rzeczy.

Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img