Wydało Ci się, że jesteście dla siebie stworzeni? Byliście w sobie szaleńczo zakochani, a mimo tego nie udało się Wam wytrwać? Być może pewne przyzwyczajenia wpłynęły negatywnie na Wasz związek. Dowiedz się, jakie nawyki mogły doprowadzić do jego rozpadu?

1. Zapominacie o romantyczności

Przestaliście się starać, flirtować ze sobą i okazywać sobie zainteresowanie. Nie prawicie sobie komplementów, rzadko mówicie coś miłego, nie dążycie do fizycznego kontaktu. To negatywnie wpływa na budowanie bliskości i intymności w relacji, a przede wszystkim na Wasze życie seksualne. Gdy nie okazujecie sobie czułości i nie staracie się podtrzymać temperatury w związku, ten bardzo szybko może się wypalić.

2. Rzadko rozmawiacie

Kiedyś nieustannie do siebie dzwoniliście i wysyłaliście wiadomości. Potrafiliście rozmawiać godzinami, praktycznie na każdy temat, nawet o niczym. Teraz komunikujecie się ze sobą głównie na temat codziennych obowiązków, czy spraw do załatwienia. Postarajcie się ożywić ten element Waszego związku i dbajcie o kontakt! Wysyłajcie sobie miłe wiadomości, zdjęcia, filmiki. Pokażcie drugiej osobie, że o niej pamiętacie i wciąż Wam zależy. Interesujcie się tym, co dzieje się w życiu partnera.

3. Nie macie dla siebie czasu

W tygodniu jesteście zapracowani, macie mnóstwo obowiązków i po prostu się mijacie. Nie macie dla siebie czasu, przez cały czas jesteście zajęci. Uwaga- to może sprawić, że zaczniecie się od siebie oddalać. Postarajcie się chociaż raz w tygodniu zorganizować romantyczną randkę i spędzić czas tylko we dwoje.

4. Kłócicie się o drobiazgi

Choć kłótnie i spory zdarzają się w każdym związku, u Was jest ich coraz więcej. Nieporozumienia dotyczą drobnych i błahych rzeczy, które wyolbrzymiacie do rangi poważnych problemów. Zamiast starać się dojść do porozumienia i znaleźć kompromis, skupiacie się na tym kto ma racje. Zrzucacie na siebie winę, nie bierzecie odpowiedzialności, żadne z Was nie chce ustąpić i stawia na swoim.

5. Między Wami pojawia się wrogość

Choć nie okazujcie agresji wprost, to czujesz, że między Wami narasta wrogość. Pojawiają się codzienne drobne uszczypliwości, złośliwości, ciągła krytyka, narzekanie, ignorowanie i okazywanie obojętności. Czujesz, że między Wami coś jest nie tak, chociaż ciężko Ci powiedzieć o co dokładnie chodzi… Oddalacie się od siebie, tworzy się między Wami dystans i niewidzialna bariera.

Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img