Poznaj znaki, które świadczą o tym, że Twój partner o Ciebie dba i się troszczy. Te cechy oznaczają, że mu na Tobie zależy i jesteś dla niego najważniejsza!

1. Wspiera Cię

Na swojego partnera możesz liczyć w każdej sytuacji. Jest dla Ciebie oparciem i wiesz, że Cię nie opuści. Wspiera Cię i motywuje do działania. Cieszą go Twoje sukcesy i osiągnięcia, kibicuje Ci i jest z Ciebie dumny. Gdy masz gorszy dzień lub coś Ci się nie udaje, zawsze służy wsparciem i dobrą radą.

2. Docenia Cię

Twój partner często Cię chwali i okazuje, że Cię docenia. Jest z Ciebie dumny i się Ciebie nie wstydzi. Chętnie poznał Cię ze swoimi bliskimi: rodziną i przyjaciółmi. Zależy mu na tym, żeby oni także Cię polubili.

3. Mówicie sobie wszystko

Możesz porozmawiać z nim na każdy temat. Interesuje się tym, co masz do powiedzenia, ceni Twoje zdanie i opinie. Z uwagą Cię słucha i empatycznie reaguje na to, co mówisz. Jest dobrym rozmówcą i słuchaczem.

4. Możesz mu zaufać

Czujesz, że możesz mu zaufać i zdradzić swoje tajemnice. Nie macie przed sobą sekretów, unikacie gierek i kłamstw. Jesteście wobec siebie szczerzy i otwarci. To bardzo ważne, ponieważ zaufanie jest podstawą udanej relacji.

5. Jest wierny

Nie daje Ci powodów do zazdrości, czujesz, że jesteś dla niego najważniejsza i jedyna. Nie szuka wrażeń poza związkiem i nie robi niczego za Twoimi plecami.

6. Jest odpowiedzialny

Bierze odpowiedzialność za swoje słowa i czyny. Nie zrzuca na innych winy za swoje niepowodzenia. Potrafi przyznać się do błędu i ponieść tego konsekwencje. Wiesz, że można na nim polegać.

7. Traktuje Cię z szacunkiem

Jest uprzejmy i kulturalny, traktuje z szacunkiem zarówno Ciebie, jak i innych ludzi. Nawet podczas kłótni nie obraża Cię, nie poniża i nie krytykuje.

8. Czujesz się przy nim bezpieczna

Czujesz się przy nim pewnie i bezpiecznie. Daje Ci oparcie każdej sytuacji. Pociesza, doradza, wspiera i Jest przy Tobie zawsze wtedy, gdy go potrzebujesz.

9. Potrafi przepraszać

Nawet jeśli dochodzi między Wami do nieporozumień, potraficie dojść do porozumienia i znaleźć kompromis. Nie krytykuje Cię i nie narzeka. Nie wypomina Ci dawnych błędów i potknięć. Potrafi przeprosić i błagać o wybaczenie, jeśli zawinił.

Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img