Czujesz, że on się od Ciebie oddala, a między Wami tworzy się dystans? Masz wrażenie, ze on się Tobą zmęczył i ma już dość? Poznaj sygnały ostrzegawcze, które mogą o tym świadczyć.

Nie rozmawiacie

On unika rozmów, milczy i się wycofuje. Choć między Wami narastają problemy, on nie ma ochoty na konfrontacje i kłótnie. Reaguje obojętnością, a trudności się piętrzą i wciąż pozostają nierozwiązane.

On coś ukrywa

Masz wrażenie, że jest z Tobą nieszczery i coś ukrywa. Nie chce się przed Tobą otworzyć, jest skryty, wycofany, zamknięty w sobie.  Chociaż zaprzecza, czujesz że coś jest nie tak i pojawia się coraz więcej sygnałów świadczących o tym, że ona ma pewne sekrety i tajemnice, o których nie wiesz.

Nie ma dla Ciebie czasu

Ma dla Ciebie coraz mniej czasu, nie poświęca Ci uwagi, ani zainteresowania. Jest zajęty i unika spędzania czasu razem. Czujesz, że on nie chce z Tobą przebywać, wciąż szuka wymówek i się wykręca. Już nie macie wspólnych zainteresowań i coraz mniej rzeczy robicie razem...

Oddala się od Ciebie

Partner zaczął się od Ciebie oddalać i czujesz, że dystans między Wami narasta. On zaczął Cię unikać, nie okazuje Ci uczuć, zanika między Wami bliskość i intymność. To sygnał, że on się Tobą zmęczył.

Nie okazuje zaangażowania

Masz wrażenie, że przestało mu zależeć na Waszym związku. on przestał okazywać zaangażowanie i interesować się Waszą relacją. Jest mu obojętne to co się miedzy Wami dzieje. On się od Ciebie oddala, zarówno pod względem fizycznym, jak i emocjonalnym.

Nie okazuje uczuć

Nie okazuje czułości i troski. Przestał o Ciebie dbać i się Tobą nie interesuje. Nie okazuje uczuć i coraz rzadziej powtarza, że Cię kocha, że mu na Tobie zależy i że jesteś dla niego ważna.

Jest szorstki

Cokolwiek byś nie powiedziała lub nie zrobiła, on wpada w gniew. Jest wobec Ciebie wrogo nastawiony. Jest złośliwy, nieuprzejmy, słyszysz od niego coraz więcej przykrych żartów. Krytykuje Cię, obraża i lekceważy.

Źle się przy nim czujesz

Czujesz się przy nim nieswojo, jesteś smutna, wycofana i przygaszona. Wasz związek przestał Cię cieszyć, chodzić wokół niego na palcach, aby go nie zdenerwować.

Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img