Rozstaliście się i wydawało Ci się, że już się z niego wyleczyłaś? Nagle dowiedziałaś się, że on spotyka się z inną i układa sobie z nią życie? Niespodziewanie mocno Cię to zabolało? Nie przejmuj się, to zdarza się częściej niż myślisz! Sprawdź, jak sobie z tym poradzić i czego pod żadnym pozorem nie robić.

Zdarza się, że po rozstaniu z ukochaną osobą ciężko nam się pozbierać i ruszyć dalej. Szczególnie, gdy wiele dla nas znaczyła i nie potrafimy przeboleć rozpadu związku… Przeżywamy trudny okres, musimy poradzić sobie z negatywnymi emocjami i samotnością oraz nauczyć się żyć dalej w pojedynkę.

Jeśli w międzyczasie dowiadujemy się, że były zaczął spotykać się z inną i układa sobie życie na nowo, to może przelać czarę goryczy…. Dowiedz się, jak poradzić sobie w takiej sytuacji i jakich błędów nie popełniać.

Przestań go „stalkować”

Wciąż szukasz kontaktu z byłym, dzwonisz do niego, wysyłasz wiadomości, a nawet „przypadkiem” na niego wpadasz. Podglądasz go na portalach społecznościowych, szukasz informacji o jego nowej wybrance. Zaczynasz popadać w obsesję… Jak najszybciej przestań to robić! To nic nie zmieni, a jedynie przysporzy Ci cierpienia.

Wciąż myślisz o przeszłości

Niektórzy po rozstaniu szybko do siebie do chodzą, a inni przez długie miesiące cierpią, tęsknią i rozpamiętują wspólne chwile. Nie potrafisz się pogodzić z rozpadem Waszej relacji i zatracasz się we wspomnieniach.  Rozpamiętujesz jak dobrze Wam było we dwoje, co jedynie sprawia Ci ból. Jeśli chcesz dość do siebie i ruszyć dalej - musisz się od tego odciąć. Odetnij się od przeszłości: pozbądź się pamiątek, wspólnych zdjęć, starych wiadomości.

Szukasz kogoś na siłę

Widzisz że udało mu się kogoś znaleźć, a Ty wciąż nikogo nie masz? Chcesz mu pokazać, że nie jesteś gorsza… i na siłę szukasz nowego partnera. Rzucasz się objęcia pierwszego lepszego i bez zastanowienia wchodzisz w kolejny związek. chcesz pokazać, że nie zależy Ci na byłym i przebolałaś Wasze rozstanie lub po prostu robisz mu na złość. To nie jest dobry pomysł… Daj sobie czas, aby ochłonąć i dojść do siebie. W przeciwnym razie taka relacja będzie tylko nieskutecznym lekarstwem na ból rozstania.

DZ

Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img