Każdego dnia warto pracować nad związkiem i podsycać ogień między Wami. Dzięki temu Wasza relacja będzie udana, szczęśliwa i trwała, mimo upływu lat. Poznaj proste sposoby na to, jak jeszcze lepiej zadbać o to, co jest między Wami.

Dzięki tym sposobom jeszcze lepiej zadbasz o Wasz związek:

Drobne gesty

Okazuj swoją miłość każdego dnia przez drobne, czułe gesty. Nie zajmują dużo czasu i nie kosztują wiele, a skutecznie wzmocnią Waszą relację. Śniadanie do łóżka, upieczenie ulubionego ciasta, zrobienie partnerowi masażu, wyjście do kina- to wszystko pokaże drugiej osobie, że jest dla Ciebie ważna i jej potrzeby się liczą.

Okazujcie sobie uczucia

Pocałunek, przytulenie, dotyk zbliżą was do siebie i wzmocnią więź miedzy Wami. Zadbajcie o fizyczną sferę Waszej relacji. Romantyczne słowa, gesty, dotyk zbliżą Was do siebie, poprawią nastrój i wywołają pozytywne emocje. Codziennie zapewniaj ukochaną osobę o swoim uczuciu, każdego dnia mów partnerowi, że go kochasz. Podtrzymujcie ogień w związku przez wysyłanie romantycznych wiadomości,  miłosnych wyznań na karteczkach.

Podgrzewajcie atmosferę

Zadbaj o romantyczną atmosferę w sypialni: aromatyczne świece, przygaszone światła, zmysłowa muzyka i wino pozwolą Wam się odprężyć. Zaproponuj partnerowi wspólną kąpiel lub relaksujący masaż z użyciem olejków. Długa i zmysłowa gra wstępna zapewni większą rozkosz. Nie bój się eksperymentów i próbować nowości w sypialni. Pomyśl o tym, co sprawia Ci przyjemność w łóżku, opowiedz o swoich seksualnych fantazjach i realizujcie je we dwoje.

Bądźcie w kontakcie

Zarezerwujcie kilka minut w ciągu dnia na kontakt ze sobą. Nawet jeśli macie napięty grafik i czas Was goni, na pewno znajdziecie na to chwilę. To miły przerywnik od codziennych obowiązków, więc kontaktujcie się ze sobą jak najczęściej. Jeśli nie macie możliwości rozmawiać ze sobą przez telefon, to wysyłajcie do siebie smsy i maile. Możecie wymieniać się też zdjęciami i nagraniami video.

Nie kłóćcie się o drobiazgi

Choć statystyki mówią, że przeciętne pary kłócą się ponad 300 razy w roku i to najczęściej o nieistotne i błahe sprawy, postarajcie się unikać takich sporów. Częste kłótnie i awantury, połączone z krytykowaniem, wypominaniem, zrzucaniem i winy, brakiem szacunku mogą zniszczyć relację. Problemy starajcie się rozwiązywać spokojną rozmową i szukaniem kompromisów.

DZ

Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img