Między Wami jest coraz gorzej. W waszym związku pojawia się coraz więcej problemów, nie potraficie się porozumieć i coraz bardziej się od siebie oddalacie. Czujesz, że partner jest daleko, staje się coraz mniej zaangażowany. Czasem trudno podjąć decyzję o rozstaniu, ale jeśli zauważysz te oznaki, mogą one oznaczać, że koniec jest już bliski

Czy to już koniec?

Pewne sygnały mogą świadczyć o tym, że Wasz związek się rozpada. Te oznaki wskazują, że Wasza relacja może nie przetrwać.

Nie rozmawia z Tobą

Dawniej mogliście rozmawiać godzinami, zarówno o nieistotnych sprawach, jak i na poważne tematy. Nie mieliście przed sobą tajemnic i mówiliście sobie o wszystkim. Teraz on unika rozmów, milczy i się wycofuje. Masz wrażenie, że jest nieszczery i coś przed Tobą ukrywa.

Znalazł sobie powiernika

Choć nie rozmawia z Toba, znalazł sobie innego powiernika, poza relacją. Może to być przyjaciel, koleżanka z pracy lub anonimowa osoba w Internecie. Zwierza się i opowiada o Waszych problemach w związku. Ujawnia intymne szczegóły i prywatne sprawy, które powinny pozostać między Wami.

Krytykuje Cię

Kiedyś często Cię komplementował, chwalił i doceniał. Teraz coraz częściej słyszysz słowa krytyki, przytyki i uszczypliwości.

Jest złośliwy

Partner jest wobec Ciebie złośliwy, nieuprzejmy i bezczelny. Lekceważy Cię i nie liczy się z Tobą. Docina Ci i ciągle dogryza, a nawet okazuje otwartą wrogość i pogardę. Oprócz tego wytyka Ci najdrobniejsze błędy i ze wszystkiego robi problemy.

Jest szorstki

Partner nie okazuje Ci już czułości i troski. Przestał o Ciebie dbać i się Tobą nie interesuje. Od dawna nie już nie słyszałaś, że Cię kocha, jesteś dla niego wyjątkowa i jedyna. Jest wobec Ciebie coraz bardziej szorstki.

Nie chce spędzać z Tobą czasu

Partner nie chce spędzać z Tobą czasu. Wolne chwile woli spędzać w pojedynkę lub w towarzystwie innych osób. Już nie macie wspólnych zainteresowań i nie dzielicie pasji. Czujesz, że on po prostu nie chce z Tobą przebywać, a Twoje towarzystwo nie jest dla niego atrakcyjne.

Spada zaangażowanie

Partner przestał poświęcać Ci uwagę okazywać zainteresowanie. Spada jego zaangażowanie związkiem. Zaniedbuje Cię, dystans między Wami stale narasta. Pojawiają się coraz większe pretensje i żale, kłótnie i awantury to Wasza codzienność.

Rośnie dystans

Między Wami pojawił się mur, a partner buduje coraz większy dystans. Oddalacie się od siebie zarówno pod względem fizycznym, jak i emocjonalnym.

DZ

Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img