W związku bywa różnie. Lepsze i gorsze momenty spotykamy cały czas. Jakie jednak rzeczy świadczą o tym, że związek się wypala?

1. Brak rozmów

Komunikacja w związku jest podstawą, jeśli przestaliście ze sobą rozmawiać, to jest to zły znak. Świadczy to o tym, że już nie macie sobie nic do powiedzenia, nawet tych rzeczy, które mogą was denerwować.

2. Nie planujecie przyszłości

Żyjecie z dnia na dzień i przestajecie myśleć o wspólnej przyszłości. W zdaniach pojawia się „ja” zamiast „my”. Jeśli nie widzicie siebie razem w przyszłości, to jaki sens jest być razem w teraźniejszości?

3. Znudzenie

Na początku związku wszystko było takie idealne, milion tematów do rozmów, śmiechy i zero kłótni. Teraz ograniczacie się jedynie do oglądania telewizji. Daj znać, że potrzebujesz ponownego zainteresowania z drugiej strony. Jeśli nic to nie pomoże, to lepiej zastanów się czy taki związek jest czegoś wart.

4. Brak uczuć

Kiedy ostatni raz powiedzieliście sobie, że się kochanie? Kiedy ostatni raz tęskniliście za sobą? Jeśli nie pamiętasz ostatniego razu, to czy ma sens tkwić w związku bez uczuć?

5. Celowe kłótnie

Kłótnie są potrzebne w związku, ale jeśli są one wszczynane specjalnie, to jest to znak, że macie siebie dość i wszystko was irytuje.

Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img