Jedni mężczyźni stosują standardowe, a inni rzadziej spotykane metody na podryw. Przedstawione poniżej są coraz częściej spotykane, niestety. Odznaczają się one brakiem wyczucia i wpędzaniem kobiety w zakłopotanie. Dlaczego więc mężczyźni stosują akurat takie metody podrywu? Niestety po to, by już na początku osłabić naszą pewność siebie i pokazać, kto jest górą. Przedstawiamy sygnały ostrzegające przed tym, że on próbuje osłabić Twoją pewność siebie.

1. Podkreśla, że nie jesteś w jego typie

W jego mniemaniu to Ty powinnaś postarać się o niego, a on może od Ciebie wymagać. Podkreśla niedociągnięcia w Twojej urodzie i sugeruje, że nie jesteś dla niego najpiękniejszą? To metoda mająca na celu wpłynięcie na kobietę, by ta udowodniła że jest jego warta...

2. Próbuje dać do zrozumienia, że tylko on Ciebie doceni

Chce sprawić, abyś myślała, że on jest jedynym słusznym wyborem. Ponadto wybiela się na tle innych, podkreślając ich wady. W ten sposób chce mieć pewność, że będziesz chciała być tylko z nim.

3. Porównuje Cię do innych kobiet

Chociaż żadna kobieta tego nie lubi, większość tego doświadczyła. Porównywanie do innych kobiet. Facet porównuje Twoje cechy wyglądu lub zachowania z tym samym u innej kobiety, a następnie "ocenia" na plus lub minus dla Ciebie. Ocena na plus spowoduje, że poczujemy się przy nim dobrze. Ocena na minus osłabi naszą pewność siebie.

4. Podkreśla, że musiałaś się natrudzić by tak wyglądać.

Z jednej strony widzimy w tym komplement, ale z drugiej... On podkreśla, że widzi, że Twój wygląd jest raczej wynikiem starań, a nie natury. Pofarbowane włosy i makijaż zauważane przez niego mają za zadanie pokreślić, że ładnie wyglądasz, ale... Takie zachowanie osłabia Twoją pewność siebie i sprawia, że czujesz się zobowiązana by o niego zawalczyć.

5. Raczy dziwnymi komplementami

Jego komplementy mają w sobie zawsze jakieś ale. Przykład: "Ładnie wyglądasz w tych legginsach mimo tego, że masz nadwagę". On chce powiedzieć coś miłego, ale jednocześnie być złośliwy. Ma to na celu, by kobieta "połknęła haczyk" i próbowała udowodnić, że jest jego warta. Zapewne kobieta zapisze się wtedy na siłownię i zacznie biegać, by coś jemu udowodnić. Niestety, taka metoda często działa i coraz powszechniej jest spotykana.

NB

Udostępnij:

Sklep