6 typów samotnych facetów po 30stce

Nieustatkowany trzydziestolatek u nikogo dziś nie wzbudza zdziwienia. Jest to normalne, powszechne zjawisko które już dawno przestało szokować. Coraz więcej osób skupia się na karierze, odkładając założenie rodziny na coraz później. Czasami trzydziestoletni single wpisują się w stereotyp mówiący o nich. Czy poznałaś któregoś z nich?

1. Wolny od niedawna

Tzw. "Facet z odzysku". Niedawno zakończył wieloletni związek, dlatego jest jeszcze nieustatkowany. Jeśli on dużo imprezuje i masz wrażenie, że próbuje zapomnieć o nieudanym wieloletnim związku, pamiętaj że on może nie być gotowy na nowy.

2. Mizoginista

To typ, który nienawidzi kobiet, ze wzajemnością. Być może w przeszłości został mocno zraniony przez płeć piękną, dlatego teraz unika kobiet jak ognia. Jedno jest pewne - związek z nim wymaga dużo cierpliwości i chęci nauczenia, że nie wszystkie kobiety są okrutne.

3. Agresywny poszukiwacz

Poznałaś faceta, który nie może uwierzyć że jest sam i staje się desperatem? Bywa, że taki człowiek zawsze od nastolatka był z kimś związany, a teraz nie ma nikogo mimo tego, że każdy kumpel już się ożenił.

4. Kanapowiec

Kanapowiec... Funkcjonuje głównie w pracy, przy komputerze, w domu. Wychodzi rzadko, raczej kiedy jest taka potrzeba. Nie dba o siebie ponieważ nie widzi problemu, bądź powodu aby to zmienić.

5. "To nie ten"

Pewnie każda kobieta spotkała się z facetem miłym, przystojnym, kulturalnym i z innymi cenionymi cechami. Ale... to nie ten. Czasami same nie potrafimy wytłumaczyć, dlaczego nie. Po prostu, nie ma chemii i brakuje fascynacji, której powinnyśmy doświadczyć.

6. Facet mający wiele "zbyt wcześnie"

To ten typ, który na studiach nie chciał angażować się w relacje, bo wolał skupić się na karierze. Niestety, teraz, kiedy już ma prawie wszystko czego pragnął brakuje mu jednego - rodziny. Teraz nie może odnaleźć swojej drugiej połówki i żałuje, że nie zrobił tego wtedy, kiedy większość młodych osób.

NB

Udostępnij: