Te kłamstwa mężczyźni mówią w łóżku! Nie daj się nabrać!

Żadna kobieta nie lubi, kiedy jest okłamywana przez swojego partnera i nie chciałaby usłyszeć tych wszystkich pięknych słów, gdyby wiedziała, że to kłamstwo. Jak oszukują mężczyźni? Mają oni swoje sprawdzone cytaty, których kurczowo się trzymają. Nie dajcie się nabrać.

Kłamstwa w łóżku

Nie da się ukryć, że każdy z nas chociaż raz nie powiedział prawdy podczas zbliżenia z partnerem. Kobiety najczęściej oszukują w kwestii orgazmu, a opowieści na ten temat niejednokrotnie mogliśmy usłyszeć z ust zawiedzionych mężczyzn. Jednak oni też nie zawsze są fair w stosunku do swoich partnerek.

Seks dla każdego z partnerów powinien być czystą przyjemnością. Choć każdy z nas chciałby, aby jego partner sądził, iż jesteśmy najlepsi w tym co robimy, to niestety podczas uprawiania miłości wolimy skłamać, żeby nie zrobić komuś przykrości. Problem ten pojawia się również w długoletnich związkach, kiedy pojawia się brak porozumienia.

Jakimi kłamstwami mężczyźni najczęściej „karmią” swoje partnerki w trakcie seksu i zaraz po nim? Przekonajcie się.

Tak mężczyźni kłamią w łóżku

1. Jesteś najpiękniejszą kobietą, jaką w życiu widziałem

Nie da się ukryć, że każda kobieta chciałaby, aby jej partner właśnie tak o niej myślał. Niemniej jednak jest to mało prawdopodobne i bardzo ogólnikowe stwierdzenie. Tym bardziej w dzisiejszych czasach, gdzie króluje kult piękna, a na każdym kroku widzimy wymuskane sylwetki kobiet z Instagrama. Większość kobiet zdaje sobie sprawę ze swoich mankamentów, a powyższe słowa powodują, iż mężczyźni tracą nieco wiarygodność. Lepiej, kiedy facet skupi się na szczegółach, kiedy chce docenić kobiece piękno.

2. Nie mogę skończyć w prezerwatywie

Warto zdać sobie na początku sprawę, że jest to mit. Każdy mężczyzna może mieć wiele przyjemności kochając się w prezerwatywie. Faceci uwielbiają stwierdzenie “nie mogę” i jest to najczęściej powtarzany przez nich tekst.

3. Zaraz skończę, zobacz jak na mnie działasz

Bez wątpienia tym samym mężczyzna chce odwrócić uwagę od swoich problemów z przedwczesnym wytryskiem. Nie trzeba tej uwagi brać sobie do serca, a tym bardziej, kiedy twój facet powtarza ją notorycznie.

4. Nie mogę kolejny raz

To stwierdzenie zapewne najczęściej słyszą kobiety będące w długich związkach. Warto wówczas przypomnieć sobie, czy na początku znajomości twój partner również posiłkował się powyższym tekstem.

5. Nigdy nie miałem takiego seksu oralnego

Każda kobieta zapewne stara się, aby zadowolić swojego partnera i usłyszeć od niego powyższe słowa. Niemniej jednak warto pamiętać o tym, że mężczyźni wprost uwielbiają seks oralny i tym samym nie szczędzą tego typu komplementów swoim partnerkom, aby mieć go jak najczęściej. Dla niego zawsze w tym momencie będziesz „mistrzynią”.

6. Nigdy nie było mi tak dobrze

Jak już wspominaliśmy, mężczyźni uwielbiają w łóżku używać sformułowań, w których używają „nigdy”, „zawsze”, „naj”. Nie da się ukryć, że tego typu stwierdzenia odbiegają od rzeczywistości. O wiele lepiej brzmiałyby sformułowania typu: „Jest mi teraz bardzo dobrze”, czy „Lubię na Ciebie patrzeć”.

Seks jest zawsze dobrym tematem do kłamstw. Mężczyźni wprost uwielbiają się przechwalać swoimi umiejętnościami, czy możliwościami i miłosnymi podbojami. Niemniej jednak muszą pamiętać, że przed kobietą kłamstwo ma podwójnie krótkie nogi, a tym bardziej w łóżku.

Udostępnij: