Oto kilka kobiecych sztuczek, które pozwolą Ci owinąć sobie faceta wokół palca. Dzięki nim on straci dla Ciebie głowę!

Jak owinąć sobie faceta wokół palca?

Chcesz żeby ukochany stracił dla Ciebie głowę? Zastosuj się do kilku sztuczek! To prostsze, niż myślisz!

Słuchaj uważnie

W relacjach z ludźmi chodzi o to, żeby mówić, ale też aktywnie słuchać. Zrobienie miejsca dla drugiego człowieka w rozmowie, skupienie się na nim, wysłuchanie tego, co ma do powiedzenia, okazanie zainteresowania i uwagi, to kluczowe czynniki, które sprawią, ze poczuje się ważny i doceniony. Pamiętaj o tym podczas rozmów z partnerem, to niezwykle ważne!

Spędzaj z nim wartościowy czas

Spędzajcie razem czas, ale zadbajcie, by wspólne chwile były wartościowe. Zamiast siedzieć na kanapie lub z nosami w telefonach, poświęćcie sobie uwagę i zróbcie razem coś ciekawego. Wycieczka w weekend, wyjście do kina, restauracji, czy na masaż dla par- budujcie razem wspólne wspomnienia na przyszłość.

Okazuj uczucia

Pamiętaj o okazywaniu uczuć swojemu partnerowi. Zarówno słowami, jak i czynami! Powtarzaj mu, że go kochasz, doceniasz i podziwiasz. Takie słowa pozwolą na nowo rozpalić ogień między wami. Całujcie się, przytulajcie i trzymajcie za ręce jak najczęściej. Drobne, czułe gesty budują bliskość i intymność między Wami.

Zadbaj o romantyczny nastrój

Raz na jakiś czas zorganizuj romantyczny wieczór. Kolacja, wino, seans filmowy, relaksująca kąpiel, pomogą Wam się odprężyć i cieszyć sobą tylko we dwoje. Takie romantyczne chwile rozpalą na nowo iskrę między Wami i będą stanowić świetny wstęp do zabaw w sypialni.

Eksperymentuj w sypialni

Jeśli po latach bycia razem, w Twojej sypialni pojawiła się nuda, zacznij działać. Wprowadź do łóżka nieco nowości i nie bój się eksperymentować. Nowe pozycje seksualne, zabawki erotyczne,  realizowanie swoich skrytych fantazji, pamiętaj, że ogranicza Was tylko wyobraźnia. Ukochany na pewno doceni Twoje starania w tym temacie.

Komplementuj go

Każdy potrzebuje czasem usłyszeć od swojego partnera coś miłego. Dzięki temu czuje się doceniany, zauważony i kochany. Komplementy, czyli miłe słowa na nasz temat formułowane przez inną osobę, poprawiają nasz nastrój i samopoczucie. Pozwalają wzmocnić pewność siebie, dostrzec to, co najlepsze i skupić się na mocnych stronach i zaletach. Dlatego komplementuj swojego mężczyznę, mów mu za co go kochasz, cenisz i co w nim lubisz!

Doceniaj go za starania

Mężczyźni uwielbiają być doceniani i chcą, żeby kobiety zauważały ich wysiłki. Dlatego jeśli coś dla Ciebie zrobi, pomaga, wspiera i się stara, powiedz na głos, że to zauważasz i jesteś za to wdzięczna Jeśli będziesz go chwalić, to on będzie się starał jeszcze bardziej.

Daj mu przestrzeń

Daj swojemu mężczyźnie sobie przestrzeń i odrobinę niezależności. Zachęcaj go by się rozwijał, realizował swoje pasje i podążał za marzeniami. Szczęśliwe pary łączy to, że poza związkiem mają też swoje życie. To bardzo ważne, żeby z tego nie rezygnować!

Udostępnij:

Sklep