6 cech oznaczających, że facet Cię zdradza!

Dla wielu kobiet szczęśliwy związek to coś wyjątkowo ważnego. Kochający partner i czuły kochanek to rzeczy, o których marzy nie jedna z nas. Gdy w pewnym momencie w relacji pomiędzy kobietą a mężczyzną zaczyna coś się psuć, istnieje podejrzenie, że winna jest temu inna kobieta. Jak sprawdzić, czy partner ma kochankę i czy jestem zdradzana?

  1. Drugi telefon

  Gdy Twój partner w tajemnicy przed Tobą ma inny telefon i co więcej, często ukrywa się, aby z niego skorzystać, to sygnał, że coś może być na rzeczy. Jeśli jesteś przekonana, że telefon nie jest służbowy, fakty te mogą świadczyć, że Twój partner Cię oszukuje.

  1. Niespodziewane wydatki na koncie

  Wiele par czy małżeństw ma wspólne konta bankowe, co oznacza, że zarówno partner, jak i partnerka mają do niego dostęp. Niespodziewane wydatki np. u jubilera, czy w kwiaciarni w momencie, gdy nie otrzymujesz żadnego prezentu, to coś, czego tłumaczyć nie trzeba.

  1. Przesadne dbanie o wygląd i ubiór

  Twój facet nigdy przesadnie nie dbał o wygląd, a teraz inwestuje w nowe, markowe ciuchy, perfumy i a także codzienną siłownię? Oznaczać to może, że chce zaimponować innej kobiecie.

  1. Brak ochoty na seks

  Kiedyś seks był nieodłącznym elementem Waszego związku, a dziś Twój partner zwyczajnie nie chce się do Ciebie zbliżać, tłumacząc się przeróżnymi wymówkami? To sygnał, że inna kobieta już mogła zająć Twoje miejsce.

  1. Zapach kobiecych perfum

  Gdy czujesz zapach innych perfum na ubraniach swojego partnera, może to oznaczać, że inna kobieta była z nim wyjątkowo blisko.

   

  1. Późne powroty do domu i często wyjazdy służbowe

  Twój partner coraz później wraca do domu, a wyjazdy służbowe stały się wręcz notoryczne? Właśnie wtedy może spotykać się z kochanką.

  Przedstawione wyżej wskazówki mogą nakierować kobietę podejrzewającą swojego mężczyznę o zdrady, jednak warto mieć na uwadze fakt, że nie zawsze to, co wydaje się oczywiste, takie właśnie jest.

  Zdjęcie 6 cech oznaczających, że facet Cię zdradza! #1

  Couple arguing photo created by Drazen Zigic - www.freepik.com
  Udostępnij: